2733
2739
عنوان

بهترين جراح بيني در شيراز

| مشاهده متن کامل بحث + 10541 بازدید | 65 پست
من تیپ پلاستی خسرویو زیر نظر داشتم ولی یه دکتر دیگه رو انتخاب کردم حسی بود  ولی اگه مشکل زیادی ...

چیکار میکنه؟

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره من تیپ پلاستی کردم والا فعلا حس میکنم ورم داره کلا بدن من دیر خوب میشه به خاطر همین ورمش طول کش ...

عزیزم بینیتون گوشتی بود ؟ چقدر هزینه اش شد ؟ میشه عکس قبل و بعد ببینم لطفاااااااااااااا

2738

من هیچکدوم از جراح های شیراز نمیپسندم

شهرمون دو ساعت تا شیراز ولی برا عمل میرم تهران

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
ببخشید سوالم ربطی ب تاپیک نداره.ولی شیراز بهترین دکتر زنان کیه و کجا میشینه؟من میخام بیام شیراز شد ب ...

دکتر من دکتر مژده ممتحن هست خیلی عالیه کوچه ۴ ملاصدرا

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706