2733
2739
عنوان

بهترين جراح بيني در شيراز

10575 بازدید | 65 پست

سلام لطفا بياين كمك،من قصد جراحي دارم ولي نميتونم پزشك مورد اعتمادم رو پيدا كنم 

تا اينجاي تحقيقاتم ب چند نفر رسيدم

و سليقم هم بيني طبيعيه

ساري خاني

مصباحي

روشني

خسروي

ربيع

دستغيب

ماريا مرادي

ببخشید سوالم ربطی ب تاپیک نداره.ولی شیراز بهترین دکتر زنان کیه و کجا میشینه؟من میخام بیام شیراز شد برم دکتر زنان.بخاطر فیبروم ک داشتم.هنوز بخاطر فیبروم دکتر نرفتم.کسی میتونه راهنمایی کنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید سوالم ربطی ب تاپیک نداره.ولی شیراز بهترین دکتر زنان کیه و کجا میشینه؟من میخام بیام شیراز شد ب ...

دکتر سیروس رستمی 

دکتر مهدی پایدار 

دکتر صدیقه عمویی

تو گوگل سرچ کن ادرسشون میاد!

پسر نازم عاشقتم  
2728
دکتر سیروس رستمی  دکتر مهدی پایدار  دکتر صدیقه عمویی تو گوگل سرچ کن ادرسشون میاد!

میخام زن باشه.اگه گوگل هس سرچ میکنم.کسی نبوده ک رفته باشه راضی باشه؟اگه کسی تجربش داره بیاد بهتره

میخام زن باشه.اگه گوگل هس سرچ میکنم.کسی نبوده ک رفته باشه راضی باشه؟اگه کسی تجربش داره بیاد بهتره

دوستم فیبروم داشت زیر نظر سیروس رستمی بود خوب شد 

دکتر عمویی ک زنه هم من تعریفشو زیاد شنیدم 

اگه میخوای دوستانی ک تجربه دارن جواب بدن حتما تاپیک بزن

پسر نازم عاشقتم  
2740
من تیپ پلاستی خسرویو زیر نظر داشتم ولی یه دکتر دیگه رو انتخاب کردم حسی بود  ولی اگه مشکل زیادی ...

عزیزم میشه بگی توی شیراز کدوم دکتر تیپ‌پلاستی انجام میده و کارش واقعاااااا خوبه؟

خدا خیرت بده منم عمل واجبم ولی به خاطر اینکه از بیهوشی میترسم و به جورایی فوبیای بیهوشی دارم نمیتونم رینوپلاستی و املایی که نیاز به بیهوشی دارن انجام بدم

این عملی که انجام‌دادین واسه بینی‌های گوشتی هم جواب میده؟ شما از تزریق آنزیم یا پلکسر هم اطلاعاتی د ...

اگه استخون بینی پهن نباشه آره چون واسه نوک بینی با عمل عادی هیچ فرقی نداره فقط محدودیت قسمت استخونه

پلکسر که موقتیه کلی هم درد سر داره حتی ممکنه حاش بمونه قوز بالا قوز بشه و مثل عمل هم نمیتونه کوچیک کنه

آنزیم هم اگه اشتباه نکنم همونیه که غضروف اینارو آب میکنه خونده بودم خطرناکه 

من همه اینارو بهش فکر کردم دیدم آخرش عمله😂😂

اگه استخون بینی پهن نباشه آره چون واسه نوک بینی با عمل عادی هیچ فرقی نداره فقط محدودیت قسمت استخونه ...

عزیزم حالا شما تیپ پلاستی انجام دادی؟ راضی هستی؟ برگشت نداره؟

من خیلی دلم می‌خواد انجام بدم ولی نمیدونم توی شیراز کدوم‌دکتر انجام میده؟

امروزه عمل بینی بدون بیهوشی هم هنوز دکترا انجام میدن؟

عزیزم حالا شما تیپ پلاستی انجام دادی؟ راضی هستی؟ برگشت نداره؟ من خیلی دلم می‌خواد انجام بدم ولی نمی ...

آره من تیپ پلاستی کردم

والا فعلا حس میکنم ورم داره کلا بدن من دیر خوب میشه به خاطر همین ورمش طول کشیده

نه برگشت نداره چون عمل جراحیه تنها فرقش قسمت استخونه

من خودم دکترمو اینترنتی پیدا کردم بعد راجبش تحقیق کردم از پیجش از چند نفر پرسیدم و رفتم مطبش اونجا هم دیدم چند نفرو که ببینم چه جوریه

آره انجام میدن ولی خب تعدادشون کمه

2706