2737
2734
عنوان

دوستانی ک ازشوهراشون قهر کردن وبچه کوچیک داشتن بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 73 پست
اره بدون بچه رفتم‌ نه نیاوردن خودم مجبور شدم برگردم باز منم مشکل مادرشوهرم بودش 

بعد چن روز

یعنی بچت چن روز بدون تو بود

😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌
چجوری گلم راهکار داری؟  این حرف در حد شعاره و واقعا بلد بودن میخاد

من خودم مجبور بودم هرروز خانه مادرشوهرم باشم کم کم فاصله انداختم تا الانکه ماهی یکبارم بزور میریم شعارنمیدم عزیزم چون زندگیم واقعا سخت بودبادخالتهاشون ولی الان راحتم چون فقط پسرش روتحمل میکنم😂😂😂😂

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خانوادت پشتت هستن حتما برو، حداقل شده بترسونش، نزار فکر کنه بخاطر بچه حاضری هر خفتی و تحمل کنی، ...

آره خیلی خسته شدم سنی ندارم از دستشون ا۴سرده شدم

2731
درسته بچه داری و مسولشی، ولی خودتم حق زندگی  داری، به آیندت فکر کن، فکر میکنی با این شوهرت آیند ...

بخدا دیگ کم آوردم همش تیکه میمرونن بهم فقط دردم شده این دختر نمیخام گریه کنه چون میشتاسمش خعلی بدقلقه

اگ برام نیارنش چکار کنم 

2740
چجوری گلم ؟ بهت متلک و بدی میکردن به شوهرت میگفتی؟ 

هروقت میرفتم مادرشوهرافریطم یک چیزی میگفت تادفه بعدکه میرفتم دعوا داشتیم یعنی چندسال اول فقط دعوابود اونم طرف خانوادشو میگرفت

بعدش ادب شد؟؟؟

معلومه

البته من به قصد جدایی رفتم

هیچوقت خونمو ترک نکرده بودم

بابام وکیل گرفت مهریه امو گذاشت اجرا و گفت اگه بخوای بچه ات رو هم میگیریم

ولی همسرم زنگ زد و کلی حرف زد و پشیمون بود بابامم گفت جلسه ی دادگاه باید برگذار بشه و بیاد تعهداتی که میدم و بده

همسرمم اومد داد و منو برد😂

الانم سر پدر و مادرش کوچکترین دعوایی راه نمیندازه و الکی دفاع نمیکنه و جلوی اونا هم کلا حق رو به من میده

میدونه من نباشم مادرش نگاهشم نمیکنه

1سال و نیم هم با خانواده شوهرم قطع رابطه بودم بخاطر اون جریان

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

مثلابه شوهرم یاد داده بود زنت الکی میگه ویار وتهوع دارم ما مگه قدیم ویارداشتیم داره خودشو لوس میکنه واونم تاچندماه فحش ودعوا که تودروغ میگی ازبس گریه میکردم بچم بدنیا اومد انقدرجیغ میزد پدرم دراومد

معلومه البته من به قصد جدایی رفتم هیچوقت خونمو ترک نکرده بودم بابام وکیل گرفت مهریه امو گذاشت اجر ...

چجوری بدون بچت دووم اوردی ب منم بگو

2706