2737
2734
عنوان

دوستانی ک ازشوهراشون قهر کردن وبچه کوچیک داشتن بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 73 پست
منم خسته شدم باخانوادشم دعوا کردم ولا میخام برم منم مثل تو قرص میخدرم تاکمتر یاد بچم بیوفتم

تو که هنوز از بچه ات جدا نشدی چرا قرص میخوری؟! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
همه رو بالاتر نوشتم قهرمون طولانی نبود کلا 18 روز طول کشید

من تصمیم رو گرفتم فردا اول وقت میرم یا بادخترم یابدون اون تاکی خفتو تحمل کنم

😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه وحشتناک

وقتی فهمیدم جگرم ریش شد😓😓

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728
اره ‌بزار بزرگ‌تر بشه 

نمیتونم خیلی کتک خوردم

پدرش هم خیلی فحشم داده سر هیجی دیگ نمیتونم پیششون بمونم باید برم تاقدرمو بدون وقتی بچم گریه کرد نیفهمن ک من چق باارزشم حداقل ی مادرم

😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌
2738