2733
2739
عنوان

دوستانی ک ازشوهراشون قهر کردن وبچه کوچیک داشتن بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 73 پست
بخدا دیگ کم آوردم همش تیکه میمرونن بهم فقط دردم شده این دختر نمیخام گریه کنه چون میشتاسمش خعلی بدقلق ...

قوی باش، اگه نیارنش هم جای بدی نیست، پیش پدر و مادربزرگشه، 

بزار شوهرت تو روزایی که نیستی جای خالیت و احساس کنه و ایشالا سرش به سنگ بخوره؛ 

اگرم عوض نشد و نیومد که خودت راحت میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچها دارم میترسم از زندگی پیش خانواده شوهر انگار مشکل همس

همش مادر شوهرا وپدرشوهراهم بدتر

پدر شوهر من ک سر بچش فحش ناموسی ب من نیداد

😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌
خوشبحالت بهترین کار رو کردی 

آره دیگه فهموندم بهش که هر چقدر عاشقش باشم حتی با وجود بچه، نمیذارم منو بکنه برده و حلقه به گوش خودش و خانواده اش

همه رو مادرش تو گوشش میخوند اصلا همچین آدمی نبوده و نیست

منم خسته شدم از اینکه بهش بفهمونم مادرش داره زندگیمونو خراب میکنه ولش کردم گفتم یا میفهمه یا ضررشو خودش میبینه

مادرش از دستی بچه امونو ازش گرفت که من طلاق بگیرم

آخه کی بچه ی 6 ماهه شیر خواره رو بدون مادرش قبول میکنه؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728
چجوری بدون بچت دووم اوردی ب منم بگو

به سختی

اوایل قرص خواب میداد مامانم هیچی متوجه نمیشدم و میخوابیدم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
قوی باش، اگه نیارنش هم جای بدی نیست، پیش پدر و مادربزرگشه،  بزار شوهرت تو روزایی که نیستی جای ...

نمیتونن حتی ی لحظه از بچم نگهداری کنن چون خعلی بدخلقه و هیچ چیزی بجز شیر خودم نمیخوره زیر سینمم میخابه نمیتونن اینکارارو بکنن یاجای منو براش بگیرن

به سختی اوایل قرص خواب میداد مامانم هیچی متوجه نمیشدم و میخوابیدم

۷وش ب حالت واقعا من نمیخام بموتم ولی این بچه رو ک میبینم دلم ریش میشه حالا بچ من ۱۱ماهشه وابسته ب شیرمه و ساعت۸بیدارمیشه ۱۰یه جرت داره ک اکه تزنه گریه میکنه و عصر باید ۲ساعت بخابه بعد دوباره ی چرت دیکه شباهم ک دو سه بار بیدار میشه ب نظرت بااین اوضاع کی میتونه نگهش داره شیر خشکم نمیخوره کلا شیشه نمیگیره

به سختی اوایل قرص خواب میداد مامانم هیچی متوجه نمیشدم و میخوابیدم

جن شو۶رم کلا ۸ماهه باخانوادم قهره

ب نظرت من قهر کنم

2740
۷وش ب حالت واقعا من نمیخام بموتم ولی این بچه رو ک میبینم دلم ریش میشه حالا بچ من ۱۱ماهشه وابسته ب شی ...

پسر من 6 ماهه بود شیر خشک هم قبول نمیکرد

همسرم گفت مادرم فقط ازم قبولش کرد تو که رفتی انداخت گردن خودم منم بردمش بیمارستان چون شیر خشک نمیخورد

یه هفته بستری بوده تا شیر خشک و قبول کنه به زور سرم ها زنده بوده😔😔

بلاخره که شیر خشکی میشه میبردش

جن شو۶رم کلا ۸ماهه باخانوادم قهره ب نظرت من قهر کنم

من نمیدونم

من تصمیمم و گرفته بودم

میخواستم اگه پشیمون نشه و برنگرده جدا بشم

شکایت نوردی اخه پسر تا ۲سالگی پش مادره

همه رو بالاتر نوشتم

قهرمون طولانی نبود کلا 18 روز طول کشید

من نمیدونم من تصمیمم و گرفته بودم میخواستم اگه پشیمون نشه و برنگرده جدا بشم

منم خسته شدم باخانوادشم دعوا کردم

ولا میخام برم منم مثل تو قرص میخدرم تاکمتر یاد بچم بیوفتم

2706