2737
2739
عنوان

دوستانی ک ازشوهراشون قهر کردن وبچه کوچیک داشتن بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 73 پست
عزیزم بشین سرخانه وزندگیت وکم کم با سیاست ازمادر جادوگرش دورش کن

مادرش توی خونه هستیم ی حیاط مشترک و خانه های جدا هرروز پیش اوتاس من دیگ نمیتونم تحنل کنم سختمه کتک بخورم

😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هم سن منی منم ۱۹ سالم پسر هشت ماهش منم همه ی این مشکلات داشتم چندبارقهرکردم ولی بخاطر پسرم مجبور شدم ...

یعنی بدون بچه رفتی

برات نیاوردنش

2731

اگر قطعی میگی ..من از وکیل پرسیدم‌گفت بچه زیر هفت سال و اگ از مادر بگیرن میتونه کلانتری شکایت کنه و برش‌میگردونن...شما حتی با بچت مسافرتم بری اوشون نمیتونه ازت شکایت کنه ک بچم و دزدیده...

مادرش توی خونه هستیم ی حیاط مشترک و خانه های جدا هرروز پیش اوتاس من دیگ نمیتونم تحنل کنم سختمه کتک ب ...

اووووه خداصبرت بده نمیتونی خونتو کم کم جداکنی؟باورکن الان همه مشکلت ازهمینجاست

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2738
آره چدرم درآمدش خوبه ولی خودم فقط۲۰سالمه

اگه خانوادت پشتت هستن حتما برو، حداقل شده بترسونش، نزار فکر کنه بخاطر بچه حاضری هر خفتی و تحمل کنی، یکم سخته اولش اما بعد دادگاه بچه رو قطعا به تو میده

اگر قطعی میگی ..من از وکیل پرسیدم‌گفت بچه زیر هفت سال و اگ از مادر بگیرن میتونه کلانتری شکایت کنه و ...

خوب ایناچقد طول میکشه من واقعا نمیتونم بدون ب۰م

یعنی اگ گریه کنه نق بزنه مجبور میشن برام بیارنش؟

چرا واقعا انقد زود ازدواج‌میکنید و بچه دار میشید... زندگی اوایلش خیلی سخته...تا بتفاهم برسید...تو ر ...

والا منم خوب صبر کردم که به شناخت کامل برسم و همه چی روبراه بشه، الان بچه دار نمیشم😑😑

2706