2733
2734
عنوان

شغل همسراتون چیه؟ازحقوقشون راضی هستید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1247 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حقوقش بخاطر اقساط خونه و ماشین خیلی کم شده

ولی من دوستش دارم هم خودشو هم بچه هامونو هم زندگیمونو❤️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740

اگه نمی موند اضافه کار با حقوق خودم و شوهرم راحت به زندگیمون می رسیدیم ولی با این همه وامی که گرفتیم همش اضافه کار باید بمونه، همین الان کنار سفره خوابه، همش خسته است

به آرزوهایم قول رسیدن دادم

مهماندار رستوران

1200 

نه از کارش رضایت داریم نه از حقوقش ... ولی این زندگی اینطوری هم نمیچرخه.... مجبوریم 

منتظر بودم خدا لطفش رو شامل حال ما بکنه ، ولی بعد باورم شد خدا با اجابت نکردن دعامون به ما لطف کرده.

اصلا نمیگم این مقدارحقوق کمه.خداروشکر که هست.میدونم خیلیا همینقدرم آرزوشونه ولی من نسبت به اطرافیانم میگم.تازه شده 3تومن که 1و300میره براقسطو کرایه

دردم از یار است و درمان نیز هم
جراح قلب .بله دخترم خوبه درآمد متوسط ۴۰ تومن ...🌺 دروغ گفتم، مجردم . ...

اخ اخ من مجردم عاشق اینم شوهر ایندم داروساز یا دامپزشک باشه دکترم دوس دارماا ولی میگن دکترا خیلی کارشون زیاده😍

البته اینا ارزوای خودم بود🙁

2706