2733
2734
عنوان

شغل همسراتون چیه؟ازحقوقشون راضی هستید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1247 بازدید | 59 پست
دلم از این مملکت خونه.پول جور کردم ماشین بگیرم همه چی سه برابر شد

ماشین مارو که نگو.فروختیم بعدابهتربگیریم بخدا کارکرده همونم نشد برداریم .پراید گرفتیم

دردم از یار است و درمان نیز هم

من همه خواستکارام فوق لیسانس بودن 

یا شرکت داشتن یا شغلای خیلی خوب .

کارمند بانکم‌ زیاد داشتم 

ولی هیچ کدوم درآمد خوب نداشتن 

همه سن بالا متولد ۶۲ یا ۶۱ ولی یه پراید به زور داشتن 

اونم موقعی که پراید ۱۵ یا ۲۰ بود نه الان که ۵۰ شده

کارمندی فقط پرستیژ داره نون نداره 

الان شوهرم‌ شغلش آزاده درآمدش خوبه اما حیف بی عقلی کرد خودش.  یکم بدهکار شدیم و حیف پشتوانه هم نداره پدر نداره کمکمون کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با پولش عشق وحال کن 

ای بابا ..

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
اره واقعا...سختی کاری که خودشون و خانواده دارن ولی خوب حقوق کم

من خودم کارمندم اون اقا هم عاشقم بودا هر دومون ی دختر داشنیم ی سالی تابش دادم و بعدم گفتم ن قهر کردااا 

برا حاجت من صلوات می فرستی ؟  

بعد این دردا بکنار چندوقت پیش تو یه تاپیک میگفتن معلما حقوقشون زیاده بن میگیرن تابستون سرکارنمیرن.آقاحقوق بیشتربدن تابستونو حتی جمعه ها هم ببریدشون سرکار ماراضی هستیم

اخ اخ من مجردم عاشق اینم شوهر ایندم داروساز یا دامپزشک باشه دکترم دوس دارماا ولی میگن دکترا خیلی کار ...

اره دکترا سرشون شلوغه همش کشیک شیفت و...

منم داروساز دوست دااارم با دندونپزشک ؛خداکنه خودم حداقل یه پیراپزشکی بیارم دو تا دکتر منو تو بیمارستان ببینن ارزو به گور نشم😂😍

2740
بانکیا و شرکت نفتیا درامدشون خیلی خوبه کار ازادم کاملا به سرمایه و ذکاوت طرف بستگی داره

بانکیا نه اصلا خوب نمیشه وضعشون 

معمولی میشن. اونم با وامایی که میتونن بگیرن .که حد متوسط رو به خوب.

اره کار آزاد خوب نون داره ولی ذکاوت میخواد 

نباید گاف بدی

اره دکترا سرشون شلوغه همش کشیک شیفت و... منم داروساز دوست دااارم با دندونپزشک ؛خداکنه خودم حداقل یه ...

ایشالا من که مهندسم از کجا بیارم😭😂

من خر شدممم متاسفاته ۵ سال پیش رفتم ریاضی😐

باور کن حاصر بودم پیراپزشکی و ژنتیک بخونم ولی الان مهندسی نه😑

پشیمونی سودی نداره  مجبوری کنار بیای  شوهرتم تقصیری نداره مملکت افتضاااااح شده  ه ...

اره اون تقصیرنداره خودم بی عقل بودم.چرامن اینقدر بی زبون بودم.میگفنم هرچی بابام بگه اونم انصافا خوب تحقیق کرد ولی براش مسائل مالی مهم نیست میگه اخلاقش خوب باشه وخانواده دار.که الحمدالله از این دوتا هم گنده

بانکیا نه اصلا خوب نمیشه وضعشون  معمولی میشن. اونم با وامایی که میتونن بگیرن .که حد متوسط رو ب ...

بستگی داره منظور شما از خوب چی باشه اره خوب یه بانکی خر پول خفن مثل یه بساز بفروش نمیتونه باشه ولی از متوسط جامعه بالاتره البته به بانکشم بستگی داره و سمت

2706