2733
2734

اون عزیزانی که تجربه دارن بچه دارن هرچی میدونین بهم بگین

من عاشق بچم ینی عاشقا ۶ ماهه از عروسیم میگذره  بخاطر کار شوهرم ن مهمونی زیاد میریم ن مسافرت دلم نمیخواد بی خودی سنم ووقتم  بگذره

شوهرم میگه فعلا زوده یکی دوسال درآمدش واسه بدهی ک داریمه

خونه مون هم کمی خورده کاری داره ک ی ۱۵ تومن اب میخوره

حالا شما  هرچی تو این شرایط ب ذهنتون میاد بهم بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان چند سالته؟

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2728
من یه پسر ۱۴ ساله دارم . قبلا میگفتم سه تا بچه دیگه هم میارم ولی با شرایط الان یکی دیگه بسه اونم نه الان
 « فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740

فعلا زوده

یکم بدهیاتون سبک کن دوتا مسافرت باشوهرت برو خوش بگذرون بعد بچا بیار

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

بچه مسئولیت داره ببین میتونید با بدهی بزرگش کنید و هرچی لازم داشت فراهم کنید؟نزارید تو این اوضاع بد اونم سختی بکشه

به قول شوهرتون دوسال صبر کنید از لحظه های دو نفرتون لذت ببرید وقتی بچه بیاد دیگه ازین دونفره ها کم پیدا میشه

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡

اگه متولد 77 ای خیلیییی جوونی برا بچه دار شدن. ببین بچه فقط بغلش کردنو و غذاشو دادن و تر و خشک کردنش نیست. تربیت بچه یه پروسه ی خیلی طولانیه و مهارت و صبوری و بلوغ و پختگی میخواد.به خودتون زمان بده... بذار بیشتر خلق و خوهاتون دست هم بیاد. انشاالله چند سال دیگه که شرایط همه جوره خوب شد اقدام کنین. و قبل اقدام هم تو تموم مسائل تربیتی به تفاهم برسین.شمام برای پر کردن وقتت کلاسی چیزی ثبت‌نام کن یا جایی سرکار برو. 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
 بچه مسئولیت داره ببین میتونید با بدهی بزرگش کنید و هرچی لازم داشت فراهم کنید؟نزارید تو این اوض ...

شوهرمم همینو میگه میگه بدهیمو بدم ذهنش درگیره

خیلی دوست دارم سال دیگه بچم بغلم باشه واقعا موندم چیکار کنم