2733
2734
عنوان

بچه دار شدن در رفاه و شرایط کاملا مساعد یا...

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 35 پست
دارم میرم تو ۲۳

عزیزدلم یکی دوتا مسافرت هرجور شده برو چون بعدا تو دلت میمونه،یه چیز دیگه هم که هست بذار یه کم شناختتون با شوهرت از هم بیشتر بشه که قلق زندگی دستتون بیاد، بچه یه مقدار همه چیزو سخت میکنه.

من و شوهرم سه سال و خورده ای منتظر بودیم کلی مسافرت رفتیم و همه کار کردیم ولی الان که باردارم و ویار دارم خیلی فشار رو جفتمونه. حالا فکر کن اون لذتا رو هم نبرده بودیم چی میشد.

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمم همینو میگه میگه بدهیمو بدم ذهنش درگیره خیلی دوست دارم سال دیگه بچم بغلم باشه واقعا موندم چیک ...

صبر کن 

نزار کوچولویی که قراره بیاد خونتون سختی بکشه 

مطمئن باش روحیه شما روی اونم تاثیر داره 

یکم تحمل کن بعدش کوچولوت با خوشحالی و رفاه بیشتر بزرگ میشه به خاطر خودش صبر کن

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡
اگه متولد 77 ای خیلیییی جوونی برا بچه دار شدن. ببین بچه فقط بغلش کردنو و غذاشو دادن و تر و خشک کردنش ...

متولد ۷۵ام 

ن من ب همه چیزش فکر کردم میدونم مسعولیت بزرگیه

سختی داره الان که این همه ذوقشو دارم دارم مطالعه هم میکنم برای تربیت و این چیزا

شوهرم همش تو دلمو خالی میکنه اون بابت هزینه ۶اش نگرانی داره ک با خرجای دیگه بهم میخورن

2728
متولد ۷۵ام  ن من ب همه چیزش فکر کردم میدونم مسعولیت بزرگیه سختی داره الان که این همه ذوقشو دا ...

خب بازم خیلی جوونی🙂

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
عزیزدلم یکی دوتا مسافرت هرجور شده برو چون بعدا تو دلت میمونه،یه چیز دیگه هم که هست بذار یه کم شناختت ...

واقعا هم تو دلم مونده بخاطر کار شوهر هیچ فرصت نمیشه

قراره اگه قسمت بشه پاییز بریم مشهد

خیلی ام میترسم تو بارداری ب مشکل بخوریم سر امین ویار و بی حال باشم یا نتونم به زندگی برسم هی بام بگه دیدی نزاشتی😂

چرا دوست داری بچت تو بغلت باشه!! برو با شوهرت دوتایی مسافرت  تفریح بعدا پشیمون میشی و جسرت دو ...

من حتی تو نامزدی ام نتونستم تفریح یا گردش کنم کلا دیگه برام عادی شده خیلی رویاهامو بر باد داد این مرد😏

حتی س بار مهمونی پاگشای عروسیمونم کنسل کردم نرفتیم انقدر ک کارش چرته

2740
واقعا هم تو دلم مونده بخاطر کار شوهر هیچ فرصت نمیشه قراره اگه قسمت بشه پاییز بریم مشهد خیلی ام میت ...

اره یه کم صبر کن عزیزم😘😘

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
متولد ۷۵ام  ن من ب همه چیزش فکر کردم میدونم مسعولیت بزرگیه سختی داره الان که این همه ذوقشو دا ...

بارداری و بچه داری واقعا پول می خواد. 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن

وضعیت جسمیتو بسنج

من اگه اول  عروسی بچه دار میشدم بهتر بود به نازایی نمیخوردم.

اون موقع کاملا سالم  بودم بعدش مریض شدم.

یک سال و نیمم طول کشید تا جواب بگیرم 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

من پارسال ک حامله بودم وضع اقتصادیم خوب رو ب بالا بود ولی الان نزدیک تولد پسرمه انقد داغونم ک پول تولدشو ندارم نمیدونی چقد برای اولین تولدش برنامه داشتم الان یک ماهه ک همه چی قمر در عقرب شده نمیتونم کارایی ک دلم میخواد بکنم همش دارم خون دل میخورم شوهرم ک ازمنم بدتره بزار کاملا تو رفاه باشی بعد بچه بیار آخه بعضی وقتا نمیشه اون کاری ک دلت میخواد رو انجام بدی و داغش رو دلت میمونه

😍تیکر تولد پسر قشنگمه😍
دارم میرم تو ۲۳

عزيزم زوده فعلا،سني نداري.بذار شرايطت تا حد امكان اوكي بشه بعد.بچه خيلي مسئوليت ميخواد،هزينه ي بچه الان خيلي بالاس.يه موقع بچه بيار كه دغدغه ي پول نداشته باشي خيلي

و خدایی که به شدت کافیست....
شوهرمم همینو میگه میگه بدهیمو بدم ذهنش درگیره خیلی دوست دارم سال دیگه بچم بغلم باشه واقعا موندم چیک ...

ببين من الان باردارم ،پرسيدم دوستان گفتن هزينه ي غربالگري اول نزديك ٥٥٠هزار تومن ميشه.واقعا از  هزينه ها بالاس.صبر كن تا اوضاع بهتر شه.شوهرتم بخواد.

و خدایی که به شدت کافیست....
وضعیت جسمیتو بسنج من اگه اول  عروسی بچه دار میشدم بهتر بود به نازایی نمیخوردم. اون موقع کاملا ...

دقیقا به اینم فکر‌میکنم

تازه میگم از کجا معلوم تو همون اقدام اول باردار شه ادم

حداقل فرصت تلاشم داشته باشم