2733
2734
عنوان

خوردن سیرترشی در بارداری

513 بازدید | 11 پست

سلام من لکه بینی داشتم 4 روزه که قطع شده امروز هوس سیر ترشی کردم و چندتا دونه سیر ترشی خوردم ممکنه خونریزی دوباره شروع بشههه؟؟؟الان هم استرحت مطلقم ب مدت 10 روزه کسی اطلاعاتی داره بگه لطفا.وCRL جنین تو 45 روزه گی 6 بوده یعنی مشکلی هست؟؟؟

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

شنیدم هم سیر برای بارداری بده

هم سرکه

ک هردوش تو سیر ترشی هست

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

نخور دیگه سیر خیلی گرمه مخصوصا که لکه بینی داشتی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تو بارداریم خیلی سیر خوردم برای منکه خوب بود جون هم قندمو تنظیم میکرد هم فشارخونمو همیشه نرمال بود ولی اگه خونریزی داشته باشی بیشتر میکنه چون سیر خونو رقیق میکنه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
نخور دیگه سیر خیلی گرمه مخصوصا که لکه بینی داشتی

اولین بارمه میخورم نمیدونستم تازه از نت مطلبشو خوندم.

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
من تو بارداریم خیلی سیر خوردم برای منکه خوب بود جون هم قندمو تنظیم میکرد هم فشارخونمو همیشه نرمال بو ...

با یه بار چیزی میشه؟؟؟

2738
با یه بار چیزی میشه؟؟؟

نه بابا این چه حرفیه من زیاد میخوردم هرروز 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
نه بابا این چه حرفیه من زیاد میخوردم هرروز 

اخه من لکه بینی داشتم چندروز پیش براهمین نگران شدم

اخه من لکه بینی داشتم چندروز پیش براهمین نگران شدم

نه دیگه انقد زود رقیق نمیکنه