2737
2739
عنوان

طلاق پدرشوهر و مادرشوهرم

467 بازدید | 25 پست

من ازدواج سنتی بودم تاپیک قبلم هم هست ، هنوز عقد هسم و نزدیک ۱ سال شده ، چند هفته پیش یهویی مادرشوهرم طلاق میگیره میزاره میره همه چی رو هم میبخشه ، و اخیرا متوجه میشیم که مادرشوهرم و مُعرف ازدواج منو شوهرم که یه نسبت فامیلی با من داره باهم ارتباطی داشتن ، و خلاصه تو این وصلت همچین قصد و نیت ناپاکی بوده و همه ما بازیشو خوردیم ، از دیشب انقد بهم ریختم که نزدیک بود از سرکارمم اخراج بشم ، کلاسای دانشگاه امروزمم نرفتم ، من ترسیدم از این که نامزدم بعدها یه وقت سر من بخواد تلافی کنه با این که من واقعا بی گناهم ، نمیدونم چطور دیگه به احساس بینمون اعتماد کنم و ادامه بدم ، میترسم حتی بعد ها شکاک بشه رفتارش و بی اعتماد به همه ، باید چکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه بازی که نیست 

زندگی خودتو خراب نکن و بشینین و با هم حرف بزنین

شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....

عزیزم برو پیش یه مشاور صحبت کن  هم اروم میشی هم راه حل درست تری پیش روت میزاره 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2738
نفهمیدم  اینکه مادرشوهرت و معرف، اشنا بودن  یعنی قصد و نیت پاک داشتن؟

نه خیر منظورشون باهم رابطه عاطفی شایدم.. داشتن 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
چرا بخواد تلافی کنه؟ الکی داری استرس میکشی  بلند شو و خودتو جمع کن  

اخه چون مُعرف ازدواجم فامیل من بوده ، شاید فکر کنه ما سرش نقشه کشیدیم واقعا منطقی نیست ولی منو میترسونه

اخه چون مُعرف ازدواجم فامیل من بوده ، شاید فکر کنه ما سرش نقشه کشیدیم واقعا منطقی نیست ولی منو میترس ...

تاپیکای قبلیتو با عرض معذرت یه نگا انداختم

با اونایی که من خوندم شوهر تو ربطش میده ترست هم بی جا نیست

2706