2737
2739
عنوان

بیاین خالی شین**هر چی تو دلتونه بریزین بیرون**

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 71 پست

اینکه میگن ادمیزاد با امید زندس من همون امید الکیمم از دست دادم 😭😭😭😭کاش خدا نگام میکرد کاش دستم میگرفت 

دوست ندارم جوونیم اینطوری بگذره ولی چاره ایی جز ساختن صبر تحمل ندارم 😭

اول بخاطر همه چی خداروشکر  بعدش ازخدا میخوام  هیچوقت غیبت نکنم وغصه زندگی یکی دیگه رونخورم وان شالله  همه ادما خوشبخت ترین باشن  اونقد خوشبخت که به بقیه حسودی نکنن  وتیکه نندازن   بعدش مشکلات زندگی همه حل بشه   همه خونه داربشن  هیچکس زیر فشار وام وقسط  کرایه خونه عذاب نکشه وان شالله هیچ پدر مادری شرمنده فرزند نباشه  خدایا  ازت خواهش میکنم به همه توانایی خرید بده  تا دوسال پیش انواع میوه ها رومیخوردیم الان باید ببینیم پولمون به البالو گیلاس میرسه  گاهی اوقات خجالت میکشم به شوهرم بگم  مثلا  هلو بخر  یا پرتقال اخه سه تا دونش میشه یک کیلو  

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این جمله رو هیچوقت فراموش نکن هیچوقت برای انجام دادن کار درست دیر نیست و جلو ضرر و هرجا بگیری منفعته ...

ممنون گلم

کاشکی یه نفر مثل شما تو زندگیم بود که اینجور حرفارو همیشه بهم میزد..اون وقت شاید کمی از این خستگیم کم میشد..

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
یه جمله ی هست که بدجور منو آتیش میزنه**محکوم به این زندگی**😔

منم محکوم به زندگی ام. زندگیم رو دوس ندارم ولی چون خانوادم حمایتم نمیکنن باید بسوزم. تازه خانواده شوهرم خیلی پررو کلاس هم میزارن

2728

دلم میخواست برگردم به عقب و بزنم توی گوشش نه اینکه فقط از شوک نگاهش کنم

هر روز و هرشب اون خاطره دردناک عذابم میده

هر لحظه با یاد اوریش نابود میشم قلبم تکه تکه میشه

شکستم ، بدجورم شکستم

این خنده ها تظاهره ، دوستت دارم ها تظاهره 

وقتی نیست حالم بهتره ، خنده هام طبیعی تره

نمیدونم چطور میتونم ادامه بدم!!!

خسته ام از یاداوری دردناک ، خسته ام از بی صدا اشک ریختن‌

گاهی واقعا ارزوی مرگ میکنم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

منم کاش میشد باربی میشدم😢کاش میشد شوهرم درکم میکرد الان پیشم بود بغلم میکرد میخابیدیم کاش میشد بچه دار میشدیم انقد اقدام کردیم که دیگه تو همچیمون تاثیر گذاشت دکتر رفتن اعصاب خوردیش بدون هیچ مشکلی😢کاش میشد خانواده شوهرم خوب بودن دخالت نمیکردن کاش میشد خدا به داداشم خاهرم مامانم هرجی میخاست بدن کاش میشد ارزونی میشد کاش میشد همه بگن بخندن دنیا دوروزه ارزش اینهمه غصه بدیو نداره😢😢کاش میشد خودم خیلی خیلی مهربون بودم 😢😢کاش بابام زنده بود 😢😢ووو کاششش هاییی که تمامی ندارد .........😢😢😢

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2740
ممنون گلم کاشکی یه نفر مثل شما تو زندگیم بود که اینجور حرفارو همیشه بهم میزد..اون وقت شاید کمی از ا ...

خواهش میکنم عزیزم منم یه زمانی تو بد دورانی بودم ولی حرفای یه کسی نجاتم داد چاره خیلی از چیزا صبر و زمانه الان پاشو با آرامش پنجره رو باز کن یه ربع به آسمون نگاه کن با خدا حرف بزن دلش برات تنگ شده روزی یه ربع باهاش حرف بزن قول میدم درست میشه فقط به خدا بگو از هیچکسی چیزی نخواه حتی یه جفت جورابم که انقدر حقیره از خودش بخواه نه کسی

چرا عزیزدلم این حسو داری الهیی😭

چون دستم به هیچ جایی بند نیست

میدونین من کسی بودم که به همه محبت کردم..هر وقت کسی نا امید بود بهش امید دادم..فکر میکردم میتونم همیشه شاد زندگی کنم..سنیم ندارم ولی همیشه از بچگی به همه کمک کردم...ولی الان همه ی اون کسیاییی که من با بچگیم با اون سادگیم بهشون کمک کردم منو به مرز دیوونگی کشوندن..نزدیکترین کسم کسی که اون همه بهش تک کرده بودم به بدترین شکل زمینم زد و بخشیدم...من خیلی زجر کشیدم صدام در نیومد...من تو بدترین شرایط روحیم باعث شادی دیگران میشدم...فکر میکردم...اونام یه روزی کمکم میکنن...اونام هوای منو دارن...ولی بدجور آتیشم زدن...هرچی بگم کم گفتم چون زندگیم خیلی پیچیدس...17 سالمه ولی اتفاقاتی ک تجربشون کردم بدجوری پیرم کرده

اگه توان داری بگو گلم

سال اول دبیرستان بودم که پسر خالم عاشقم شد دو سال عاشق و معشوق بودیم تا نمیدونم چه جوری رفت و یه دوست دختر واسه خودش پیدا کرد. بعدشم گفت نه این دوستمه تو واسه ازدواجی، خیلی بهم برخورد کلا باهاش بهم زدم

خواهش میکنم عزیزم منم یه زمانی تو بد دورانی بودم ولی حرفای یه کسی نجاتم داد چاره خیلی از چیزا صبر و ...

ممنون عزیزم راست میگی باید همین کارو کنم.

بعد پسر همسایمون اومد و ابراز احساسات کرد تا حدی که مامانم هم خبر داشت. داداشم که فهمید گفت حق نداری باهاش بری یا حرف بزنی تا عقد کنید. حالا من پیش دانشگاهی بودم و اون نه کار داشت نه سربازی رفته بود

سال اول دبیرستان بودم که پسر خالم عاشقم شد دو سال عاشق و معشوق بودیم تا نمیدونم چه جوری رفت و یه دوس ...

اه درکت میکنم گلم خیلی سخته....میدونم درد عشق خیلی سخته

2706