2733
2739
عنوان

اونایی که بخاطر مشکل ژنتیکی ای وی اف پی جی دی کردن کمک ام کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 7200 بازدید | 69 پست
سلام نازلی منم تو ۱۸ هفته جنینم رو یا تشخیص سندرم دندی واکر سقط کردم، حدودا دو هفته پیش و خیلی خیلی ...

سلام عزیزم خیلی براتون نارحت شدم انشالله بارداری بعدی تون یه نی نی سالم بغل بگیرین !

اول اینکه فامیل هستین؟

خوبه که جنین رو دادین آزمایش اگ مشکل جنین ژنتیکی باشه ژن معیوب که باعث مشکل دار شدن جنین شده رو پیدا میکنن وبعد ازاینکه ژن معیوب مشخص شد از شما وهمسرتون نمونه خون میگیرن وبررسی میکنن که بفهمن مشکل از شماست یا همسرتون ،یاهم که مثل من  وهمسرم هر دوناقل یه ژن هستین ،عزیزم اگ مشکل ژنتیکی باشه درمان نداره باید باردار بشی تا ببینی سالم میشه یانه ،یااگه مشکل از خانوم باشه یا هر دوناقل یه ژن باشی  میشه تخمک اهدایی بگیری که من امتحان کردم اما موفق نشدم یا هم که بریivf pjdکنی که جنین رو قبل اینکه تورحم بکارن آزمایش میکنن که سالم باشه بعد به رحم انتقال میدن 

امیدوارم مشکل ژنتیکی نباشه وتصادفی باشه چون درگیراین مشکلات شدن خیلی سخته امیدوارم هیچکس گرفتارش نشه 

ودرآخرم فقط توکل کن به خدا اون بخواد میشه امیدوارم برات بهترین هارو رقم بزنه

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خیلی براتون نارحت شدم انشالله بارداری بعدی تون یه نی نی سالم بغل بگیرین ! اول اینکه فامی ...

سلام نازلی جون ، ممنونم از جواب کاملت 

راستش تصویر پای کوچولوش که از کیسش بیرون زده بود و ضربان قلبی که من باعث شدم از کار بیفته و بدن نحیف و کوچولوش داره دیونم میکنه ، میدونم که شما بهتر از هر کسی درکم میکنی..

من خیلی ویارم سخت بود و واقعا نه جسمی و نه روحی نمیتونم چند بار امتحان کنم ، خداکنه ژنتیکی نباشه

عزیزم خیلی خوب درکت میکنم من پسرمو دیدم هیچوقت از جلوچشمم نمیره کامل تشکیل شده بود !انشالله که ژنتیک  نیست نگفتین فامیل هستین یانه؟

من خودم اصلا فکر نمیکردم ژنتیک باشه چون فامیلی خیلی دور باهمسرم داریم که قبل این موضوع اصلا به حساب نمی اوردیمش🤣

2731
عزیزم خیلی خوب درکت میکنم من پسرمو دیدم هیچوقت از جلوچشمم نمیره کامل تشکیل شده بود !انشالله که ژنتیک ...

نه ما فامیل نیستیم ، اصلا تو هیچکدوم از طرفین هم سابقه مشکل ژنتیکی نداشتیم

چه جالب جنین منم ی پسر کامل  بود😭

عزیزم خیلی خوب درکت میکنم من پسرمو دیدم هیچوقت از جلوچشمم نمیره کامل تشکیل شده بود !انشالله که ژنتیک ...

شما بعد از سقط ۱۸ هفتگی چند ماه بعد Ivf کردین ؟

من میخوام اینبار که باردار میشم دوتا جنین داشته باشم قبول میکنن؟

شما میدونین هزینه Ivfpjd چقدر هست ؟

منم ازدواج فامیلی کردم ولی تو اقوام مشکل ژنتیکی یا ازدواج فامیلی نداشتیم قبل خودمون . برای منم سندرم دندی واکر بود که خیلی خیلی نادر این سندرم . من قبلا با کاربر مامان ناکام اشنا شدم و صحبت کردیم چون هردو جنینمون یه مشکل داشت . ولی الان که دیدم تو بچه دومتون هم تکرار شده استرس گرفتم . به من گفتن ازمایش کاریو تایپ هم قبل اقدام بدیم که ژن های معیوب خودم و همسرم شناسایی کنن حدودا ۸۰۰ هزینش و گفتن حتما هفته ۱۵ برم امنیوسنتز .کلا توکلم به خدا و در حالت کلی ارامشم حفظ میکنم تو شرایط بد، ولی الان که تاپیک شما امدم احساس میکنم اگر باز تکرار شه تحملش ندارم و قید بچه رو میزنم😥😥

منم ازدواج فامیلی کردم ولی تو اقوام مشکل ژنتیکی یا ازدواج فامیلی نداشتیم قبل خودمون . برای منم سندرم ...

سفید برفی فک کنم آزمایش کاریوتایپ کافی نباشه ، من با متخصص ژنتیک صحبت کردم و فعلا از جنین آزمایش array cgh گرفتیم که هزینش حدودا ۳/۵ میشه

حتما قبل از اقدام به بارداری بعدی با متخصص ژنتیک صحبت کن که خدایی نکرده تکرار نشه

2738
سفید برفی فک کنم آزمایش کاریوتایپ کافی نباشه ، من با متخصص ژنتیک صحبت کردم و فعلا از جنین آزمایش arr ...

حتما عزیزم . شما هم جواب آزمایش اومد بی زحمت به من اطلاع بده . میخوام بدونم برای شما ژنتیکی بوده یا عوامل محیطی 

نه ما فامیل نیستیم ، اصلا تو هیچکدوم از طرفین هم سابقه مشکل ژنتیکی نداشتیم چه جالب جنین منم ی پسر ک ...

عزیزم پس انشالله که تصادفی بوده بارداری بعدی تون یه کوچولوی سالم میاری عزیزم 

شما بعد از سقط ۱۸ هفتگی چند ماه بعد Ivf کردین ؟ من میخوام اینبار که باردار میشم دوتا جنین د ...

عزیزم من تقریبا یکسالی شد اما بعده۶ماه میتونی ivfکنی فک‌کنم ۳۰ میلیون تومن بشه 

منم ازدواج فامیلی کردم ولی تو اقوام مشکل ژنتیکی یا ازدواج فامیلی نداشتیم قبل خودمون . برای منم سندرم ...

عزیزم انشالله که براتون تکرار نمیشه!ماهم خداروشکر تواطرافیان مون خداروشکر هیچکس این مشکل رو نداشت مااولی بودیم وامیدوارم برای هیچکس پیش نیاد چون خیلی سخته 

عزیزم حتما آزمایشات رو بدین انشالله که مشکل ژنتیک نباشه و درمورد آمینوسنتز باید بگم من تو بارداری دوم دادم وگفتن جنین سالمه اماسونو آنومالی گفت مشکل داره به نظرمن آمینوسنتز یه هزینه اضافه اس چون فقط ۵تا سندرم رو تشخیص میده که سندرم دندی واکر نیس

امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته

عزیزم انشالله که براتون تکرار نمیشه!ماهم خداروشکر تواطرافیان مون خداروشکر هیچکس این مشکل رو نداشت ما ...

واقعا ؟ اینطوری که فایده نداره این همه ریسک به جون خودت و بچت بخری آمنیو بدی بعد تشخیصش ندن . انشاله قسمت شما هم بچه های سالم و زیبا و ماندگار بشه و یه عمر سایه تون بالاسرشون باشه

واقعا ؟ اینطوری که فایده نداره این همه ریسک به جون خودت و بچت بخری آمنیو بدی بعد تشخیصش ندن . انشاله ...

ممنونم عزیزم انشالله برای همه منتظرا

برای من که آمینونشون نداد آمینو فقط پنج تاسندرم رو نشون میده 

2706