2733
2734

سلام من دوتاجنین هیدروسفال روسقط کردم ک با ازمایش معلوم شد من وهمسرم هردوناقل یه ژن هستیم دکتر گفته باید ای وی اف پی جی دی کنین اگ کسی بااین روش باردار شده لطفا راهنمایی کنه 

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾

خیلی خارجکی شد خواهر ما تا همون تیکه ای وی اف بلدیم البته دختر خاله خودم فک کنم کردن با شوهرش فامیلن یک بچه معلول داشتن ای وی اف کردن با ازمایش ژنتیکو اینا  وکلی زحمت کشیدن دوقلو دختر سالم دارن

خیلی خارجکی شد خواهر ما تا همون تیکه ای وی اف بلدیم البته دختر خاله خودم فک کنم کردن با شوهرش فامیلن ...

ممنون عزیزم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم بیا اینجا تا بهتر بتونیم همدیگه رو راهنمایی کنیم https://www.ninisite.com/profile/forum/topic? ...

ممنون عزیزم تواین تایپک شرکت کردم

چندتا سوال دارم میشه جوابمو بوی 

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
2738
سلام عزیزم بپرسید اگ بتونم جواب میدم حتما.

عزیزم دکتر واسه من از ژنتیک هول اگزوم نوشته 

میخواستم بدونم اطلاع ندارید بهزیستی هزینه این آز رو متقبل میشه یا نه 

ی مشاور ژنتیک خوب میشناسید؟؟

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
عزیزم دکتر واسه من از ژنتیک هول اگزوم نوشته  میخواستم بدونم اطلاع ندارید بهزیستی هزینه این آز ...

عزیزم فک کنم یه مقدار کمی تقبل کنن ماله جنین من ۵میلیون وپنصد شد ک یک میلیون وپنصد دادن بازم باید بپرسید!کدوم شهر هستین؟عزیزم مشکل شما چیه؟

عزیزم فک کنم یه مقدار کمی تقبل کنن ماله جنین من ۵میلیون وپنصد شد ک یک میلیون وپنصد دادن بازم باید بپ ...

خوزستان.میخوام اقدام به بارداری کنم ازدواجم فامیلی هست رفتم مشاور بدلیل بچه ناقص تو فامیل دازیم که بیماریشون از بدود تولد مشخص میشه گفت هول اگزوم بدید

خوزستان.میخوام اقدام به بارداری کنم ازدواجم فامیلی هست رفتم مشاور بدلیل بچه ناقص تو فامیل دازیم که ب ...

عزیزم خوزستان دکتر نمیشناسم اگ ازدواج تون فامیلی نیس نگران نباشین وباردار بشین انشالله ک مشکلی پیش نمیادحداقل ی بار شانس تون رو امتحان کنین

سلام نازلی

منم تو ۱۸ هفته جنینم رو یا تشخیص سندرم دندی واکر سقط کردم، حدودا دو هفته پیش و خیلی خیلی ناراحتم,  سرگذشت شما هم از تاپیک هاتون دیدم و خیلی خوب درک میکنم

من بارداری اولم بود ، جنین زو برای آزمایش ژنتیک cgh array  به آزمایشگاه دادیم

میشه منو راهنمایی کنین ، شما چه آزمایش هایی رو انجام دادین ؟

2706