2733
2739
عنوان

بین شوهرم و خانوادم شکراب شد من چیکار کنم 😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1012 بازدید | 38 پست
تا قرون اخرشو گرفت بر خلاف قولش حالا چون قدیمیه باید کم کم ۳۰ میلیون خرج کنیم که نداریم 

متاسفانه این بلا سر منم اومد .خونه عموم رو خریدم و زد زیر تمام توافقاتمون.خونه ما ۶۰ میلیون خرج داشت.از نظر من معامله با آشنا اشتباهه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

عزیزدلم‌ شما که خانوادتو میشناسی خصوصیت پدر ومادرتو میدونی باید اصلا نمیزاشتی این معامله سر بگیره حالا به هرطریقی که شده میگفتی از خونه خوشم نمیاد یا هزار دلیل دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا مشگل اصلی اینجاست بابامو داداشم رفتن با همون پول فروش خونه یه مغازه اجاره کردن به تمام بازاری های اون قسمت هم مشورت کردن تا همین امروز من و شوهرم نمیدونستیم شوهرم گفته چرا به من نگفتین میگه هنوز قطعی نشده بود نمیخواستیم کسی بفهمه !

2728
شوهرمم گفته حالا من شدم هر کس کنی که تب میخوردم از بابات تجازه میگرفتم الان باید از مغازه های دور وب ...

درست میگه.تو اصلا طرف خانوادتو نگیر پیشش که لجش بیشتر در بیاد.

خدایا به قلبامون آرامش بده
حالا مشگل اصلی اینجاست بابامو داداشم رفتن با همون پول فروش خونه یه مغازه اجاره کردن به تمام بازاری ه ...

سعی کن فاصله بینشون بندازی فعلا اینجوری بهتره فاصله منظور اینه که شراکت نکنن باهم همکاری نکنن خرید و فروش جنس نکنند کلا هیچ نوع همکاری و معامله ای

2738
منم الان ۲ساله ک شوهرم حتی خونمون هم نمیاد وهمچنین اجازه ندارم خانوادم رو دعوت کنم...😏

الان شوهرم گفته دیگه پامو خونه بابات نمیذارم میگه کوچکترین کاری رو از بابات اجازه میگرفتم حالا اومدن مغازه اجاره کنن ه من حتی نگفتن چه برسه به مشورت 

سعی کن فاصله بینشون بندازی فعلا اینجوری بهتره فاصله منظور اینه که شراکت نکنن باهم همکاری نکنن خرید و ...

اره الان شوهرم میگه اولین پول و موقعیتی دستم بیاد خونه رو میفروشم و میریم یه جای دیگه 

مقصر اصلی فک کنم خودتی به هر حال خانوادتو مبشناسی

اینقد شرایط پیچیده شد مجبور شدیم الان تنها فکرم اینه که رابطهرو کم کنیم شوهرم میگه دیگه پسرمونو پیششون نذار باشگاه رفتنی با خودت ببر 

حالا مگه حتما باید مشورت میگرفتن یا میگفتن

...

زندگی رو برای هم سخت نکنید.. منم نه خیلی زود خبرا رو به خانواده ها میگم و نه ازشون انتظاری دارم.. ولی با هم خوش و خرمیم. مثلا خواهرم نامزد کرد من سه روز فبل از عقد با خبر شدم.. شوهرم هنوز نمیدونه عموم زن دوم داره...

خبر بارداریمو ماه پنجم به همه دادم و...

اگه برا خانواده شوهر بود  عنوانت  آخش راحت شدم دیگه  رابطه ندارم باهاشون 😁😁

😅😅😅😅 من و شوهرم از دو تا خانواده هم شانس نیاوردیم الان چند وقته از خانواده شوهر راحت شدم منم دور شدیم ماهی یه بار دوماهی یه بار شاید ببینیم همو  

2706