2733
2739
عنوان

بیاید میخوام برای 40نفر زیارت بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1589 بازدید | 336 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نیت مریضی که دارم تو اقوام برام بخون منم براتون دعا میکنم و حمد و آیه الکرسی میخونم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2740

برای من بخون برای سلامتی و درست شدن کار همسرم.

خدا به حق جدم آرزوی قلبیت را بده

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم

من 

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

قربون دل شکستت 😓 

الهی به حق مهربانی ای که در حق دیگران میکنی خدا چند برابرشو برات جبران کنه 😍 

لطف میکنی به نیت بچه دار شدن من و تموم منتظرا دعا کنی که خدا بهمون ی فرزند سالم و صالح بده ❤

حاجت روا بشی عزیزم‌

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2706