2737
2734
عنوان

چرا یادم نمیره کارای خونواده شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1402 بازدید | 134 پست
به اون میگم همیشه اون میگه من بچه بودم ببخش به حرف اونا گوش دادم ولی کاراشون هرروز مرور میشه

عزیزم الهی. خیلی بده که بهترین روز زندگی آدم تبدیل بشه به بدترین روز رندگیش . ولی حداقل خوبه شوهرت فهمیده . فراموشش کن چون اینطوری بیشتر خودت اذیت میشی 

عزیزم بدتره اینا سرمون رفته نه تنها مشارکتی تو هزینه ها نداشتن بلکه مداخله هم داشتن شما پول فامیلهای خودتو گرفتی اما هیچ........ فقطططططط مداخله و فضولی حتی وقتی می خواستم جهیزیه بخرم هم باید اینا هم باهامون میومدن😐 بعد عروسی هم یه آپارتمان داشت زد به نام دو تا دخترش و..............کلی چیز دیگه که گفتن نداره فراموش کردنی نیست اما برای اینکه خودت آرامش داشته باشی بهش فکر نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونا دیگه تموم شد رفت کاری از دستت برنمیاد جز غصه اگه میخای خودتو خالی کنی از این بعد یاد بگیر چجوری ...

۲۵سالمه چهارتا خواهرن من خیلی بی زبونم مخصوصا عصبانی بشم حرفام یادم میره

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍

انگار زندگي منو تعريف کردي!

عروسي من کلا هزينش با همسرم بود،شب عيد هم بود،ميوه هاي تالار خيلي اضافه اومد،همه رو جمع کردن بردن،تو عيد رفتيم خونه خواهرشوهرام ميوه هاي تالار مارو اوردن،در صورتي که ما خودمون رفتيم ميوه براي عيد خريديم

گوسفند قربوني نيز همچنين،من که هيچي براي مامانم اينا هم لاقل نکردن يه بسته بدن...

اصلا افتضاح

2731

منم همه اينها تو دلم هست،اما هيچي هيچوقت بروز ندادم،کاريشم نمي شه کرد

انگار زندگي منو تعريف کردي! عروسي من کلا هزينش با همسرم بود،شب عيد هم بود،ميوه هاي تالار خيلي اضافه ...

من فکر کنم دلیل تفکر بیمار گونه ی مادر شوهر و خوبی بی انتهای ماست که به ما حسادت می کنن و باعث این رفتارا میشه

2738
همسرتون تک پسره؟ همسر من آخه تک پسره😐

نه بچه آخره اصلا نمیدونم چرا بهش جواب مثبت دادم هیچی نداره انقد اصرار کرد تا قبول کردم

۴تا خواهرن دوتا پسر

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
به اون میگم همیشه اون میگه من بچه بودم ببخش به حرف اونا گوش دادم ولی کاراشون هرروز مرور میشه

فکر کردم فقط من اینجوری هستم😔😔حالا بدترین قسمتشم‌اینجاست که متنفرم ازشون ولی مجبورم ببینمشون و به روی خودم‌نیارم بدیهاشونو

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند
من فکر کنم دلیل تفکر بیمار گونه ی مادر شوهر و خوبی بی انتهای ماست که به ما حسادت می کنن و باعث این ر ...

من خيلي هم ادم خوبي نيستم،يعني ديگه دارم شبيه خودشون مي شم،پدرشوهرم بد نيست تقريبا،مثل شوهرم سادست، اما مادرشوهرم از يه خانواده خيلي بي فرهنگه

۲۵سالمه چهارتا خواهرن من خیلی بی زبونم مخصوصا عصبانی بشم حرفام یادم میره

خب سنتم خوبه 

یه چی بگم بهت اینایی که تعریف کردی ۹۰ درصد سر همه اومده یه سری دعوا گرفتن بعضیا ساکت موندن و..‌‌‌‌.‌.‌.

گفتم که سعی کن جوری زندگی کنی که حتی از نداشته هات لذت ببری و این حرفا و خاطرات جایی تو زندگیت نداشته باشن

من اگه داستان روز عروسیمو واست تعریف کنم به خودت امیدوار میشی 

۱۶ سالم بود عروس شدم مادرشوهر تا تونست جیگرمو سوزوند

دوسه روز دیگه ۲۵ سالم میشه الان جوری شده که میترسه باهام حرف بزنه 

به پول خرج کردن من حسودی میکنه 

منم خریدامو میزارم با اون میرم یا وقتی که اون اینجا باشه با ذوق واسش تعریف میکنم همینجور حرص میخوره

مخصوص دوسه شب پیش کاری کردم که تیر خلاصو زدم داشت آتیش میگرفت 😂😂😂😂

خلنواده شوهر من اصلا هیچ کمکی بهمون نکردنشوهرم خودش همه هزینه ها رو داد فقط روز عروسی از شهرستان اومدن مثل مهمون و تا یه هفته خونه هروس و دوماد موندن فقط شب عروسی ما تنها بودیم باورت میشه صبح زود از خواب پریدم با زنگ هنوز آرایش شب عروسی رو صورتم بود اونا اومدن 

انگار زندگي منو تعريف کردي! عروسي من کلا هزينش با همسرم بود،شب عيد هم بود،ميوه هاي تالار خيلي اضافه ...

مادرشوهرمن همه پول پاتختیمونم برداشت برد دو سه هفته بعدش عمه شوهرم و زنعموش تو پا تختیم نبودن اومدن پول گذاشتن رو میز وقتی رفتن مادرشوهرم برداشت پولو گفت چرخکرده تو خونه نداریم برم بخرم انقد که این زن پررو و بی صفته

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند
2706