2733
2734
عنوان

چرا یادم نمیره کارای خونواده شوهرم

1402 بازدید | 134 پست

من دوسال پیش عروسی کردم ولی کارایی که خونواده شوهرم تو عروسی کردنو یادم نمیره

مخصوصا مادرشوهرم هیچوقتم نتونستم بگم بهشون

دم عروسی همسرمو یاد دادن که باید پول عقدرو ما جمع کنیم کلی دعوا بین منو همسرم شد روز قبل عروسی مامانم کادوهای طرف خودمونو جمع کرد ولی اونا در واقع به من چیزی ندادن ولی من مجبورم تو عقد بچه های خواهرشوهرام کادو ببرم تازه پول رقص مو پول حنابندونو همه رو جمع کرده بودن که بعد گفتن من نصفشو دادن اونم با منت

تالارو طبق فرمایش مادرشوهر گرفتیم پول تالارو داد ولی تالاری که من میخواستم نبود به من گفتن باید مهموناتو کم کنی من حتی خونواده دوماد و عروسامونو نتونستم دعوت کنم اونوقت خواهرشوهرام هم دوستاشونو دعوت کرده بودن هم اینکه یکی ازخواهرشوهرام کل فامیل شوهرش حتی بچه های خواهر شوهرشو دعوت کرده بود

برام خرید عروسی نکردن ولی من برای شوهرم بهترین وسایلا رو گرفتم

توی پاتختیم لباس نداشتم بپوشم لباسی که از خونه بابام آورده بودمو پوشیدم خونوادش تو پاتختی هیچکدوم به من کادو ندادن انقد بی ارزش بودم

گوسفند قربونی کردن رفته بودیم خونه خواهرشوهرم بعد روزپاتختی تا پولمو بگیرم(بعد تالار رفتیم اونجا چون مادرشوهرم ازدواج کرد خونه نداشت)همه جیگرشو داشتن میپختن به ماهم کلا دوسیخ جیگر دادن آوردیم خونه ،مثل غریبه ها دوتا سهم گوشت قربونی بعد الان مادرشوهرم هرجا میشینه میگه کلی غذا و میوه و بستنی اضافه اومد پیش داماداش اینا میگه درصورتی که به ما چیزی ندادن خواهراش باهم خوردن. مادرشوهرم پول شام و میوه و قروبونی رو داده بود که اونم معلوم نیس همشو یا بخشیشو ولی خب از دامادشم رفته بود پول جهازو گرفته بود مگه؟

اونهمه پول جمع شده بود من از ماشین پیاده شدنی هیچی نیاورد بده گفت پول نداریم(رسممونه پول میدن تا عروس از ماشین پیاده شه)

جاریم میگه برای دختراش چه عروسی گرفتن غصم میگیره

توی عروسیم اصلا نخندیدم همش ناراحت بودم

ماه عسلم نرفتم

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍

دوست دارم یه بار برم حتی با دعوام شده بگم تا خالی بشه دلم

انقد میترسم ازشون نمیتونم حرفمو بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آروم باش عزیزم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

فقط به خودت ضربه میزنی، برای آرامش خودت ببخششون یا حداقل بهش فکر نکن، اگر داستان عروسی منو بشنوی میشینی گریه میکنی که چه بامبولی در آوردن و برام عروسی نگرفتن، اما من واگزارشون کردم به خدا نه به خاطر عروسی به خاطر رفتار و حرفهای ناحق، و دیدم خفت و خواریشون را

ماله منو چی میگی یه جایی عروسیمو گزفتن که الانم همه فامیلم میگن،افتضاح،اصلا به رو خودشون نیاورن ،مادرشوهرم مثله عقب مونده فقط میخنده،گوشت قربونی روهم یه زرشم به ماندادن،پاتختی ام برا نگرفتم،هیچی هیچی کادو ندتدم،خدالعنتشون کنه حسرت همه چی تو عروسی  به دلم موند

2738
خیلی سخته به شوهرت بگو 

به اون میگم همیشه اون میگه من بچه بودم ببخش به حرف اونا گوش دادم ولی کاراشون هرروز مرور میشه

خالی نمیشی برو پیش مشاور بیخیال بودنو یادت میده به فامیلا کادو نده بگو من کادویی ندیدم که کادو بدم  

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

گوسفند ماهم چلو گوشت درست کردن دادن به فامیلاشون.خواهرشوهر بیشعورمم زنگ زد به شوهرم که شماهم پاشید بیاید منم حالم بد بود گفتم نمیام با شوهرم دعوامون شد حسابی آخرشم به زور رفتم تا دو سه روزم اعصاب خوردی و دعوا و گریه، اولین غذای بعد از عروسیمو با اشک پختم

با همه خوبیای شوهرم هیچچچوقت بخاطر رفتار اون روزش نمیبخشم و همینطور خواهر نفهمشو

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

والا من که دارم میخونم حرصم گرفت...شما که با گوشت و خون ت اینا رو حس کردی...خانواده شوهرت خیلی گدا و بدبخت ن...فقط رفت و آمدت رو کم کن...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
دوست دارم یه بار برم حتی با دعوام شده بگم تا خالی بشه دلم انقد میترسم ازشون نمیتونم حرفمو بگم

باید اول اعتماد بنفستو بالا ببری بعد حرف بزنی 

زرنگ باشی لای حرفا میشه حرفارو زد 

2706