2733
2734
عنوان

همونیم ک دیشب گفتم شوهرم یادگاری عشقشو نگه داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 7644 بازدید | 434 پست
هر وقت راهنمایی خولستی ریپلایم کن کمکت کنم

مرسی عزیزم.

من انتظار داشتم ی قربون صدقه چیزی بده ولی نداد.

الان پیام بدم ک کی میای منتظرت بمون ۱۰۰ در ۱۰۰ خوشحال میشه بعد ۲ هفته رابطه داشته باشیم بنظرن بهش بگم منتظرش میمونم یا نگم؟

مرسی عزیزم. من انتظار داشتم ی قربون صدقه چیزی بده ولی نداد. الان پیام بدم ک کی میای منتظرت بمون ۱۰ ...

اگه زود میاد اره بگو چرا که نه

اونکه هنوز نمیدونه تو میخوای عوص بشی فعلا میترسه حرکتی بزنه ناموفق بشه تعییرات تو رو ببیته تفگغییر میکته

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه زود میاد اره بگو چرا که نه اونکه هنوز نمیدونه تو میخوای عوص بشی فعلا میترسه حرکتی بزنه ناموفق ب ...

پس بهش،میگم مرسی از راهنماییات عزیزم درخاست دوستیمو قبول کن هر وقت کمک خاستم بیام ازت سوال کنم

2731
آره ان شاءالله سر عقل بیاد  مردا عین بچه ها لج میکنن

سلام خانومی خوبی ما الان اشتی کردیم و شوهرم بحرفم گوش داد فثط بخاطر اون متنی ک تو برام فرستادی مرسی ازت.توام درخاست دوستمی رو قبول کن تا هر وقت مشکلی برام پیش اومد ازت راهنمایی بخام گلم 

سلام خانومی خوبی ما الان اشتی کردیم و شوهرم بحرفم گوش داد فثط بخاطر اون متنی ک تو برام فرستادی مرسی ...

خواهش میکنم گلم. ببخشید دیروز آن نشدم که جواب بدم. خدا رو شکر آشتی کردین. اون گردنبند رو انداخت دور؟ 

کج کلاه خان یارمه
خواهش میکنم گلم. ببخشید دیروز آن نشدم که جواب بدم. خدا رو شکر آشتی کردین. اون گردنبند رو انداخت دور؟ ...

سلام خوبی عزیزم.ممنون اشتی کردیم گفت میندازمش دور من امروز خونه مامانش اینا نرفتم نمیدونستم انداخته یا نه؟ اخه گردنبند خونه مادرش بود.امشب رفت سر کار نمیدونم چی باعث شد برم سمت شلوارش رفتم دیدم گردنبند تو جیب شلوارشه هنوز ننداختش.

قبل اینکه شلوارشو عوض کنه پول اورده بود خونه گفتم کمه نگو من اشتباه کردم دیتشو برد تو جیبش یهو هول شد سریع اورد بیرون منم اصلا توجه نکردم نگو گردنبند رو برداشته گذاشته تو جیبش

فعلا به روش نیار. میخوای چیکار کنی؟

اخه یه دوست قدیمی و صمیمی داره ک همین گردنبند رو با اون دوتایی گرفتن دوستش انگشتر گرفته شوهرم گردنبند

بعد امروز قرار بود بره پیش همون دوستش دخترمم ببره ک با دخترش بازی کنن ولی وقت نشده نرفته حس میکنم گردنبند رو میخاد بده دوستش نگه داره براش