2737
2739
عنوان

همونیم ک دیشب گفتم شوهرم یادگاری عشقشو نگه داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 7642 بازدید | 434 پست
اخه یه دوست قدیمی و صمیمی داره ک همین گردنبند رو با اون دوتایی گرفتن دوستش انگشتر گرفته شوهرم گردنبن ...

دو راه داری؛ یا بذار ببره یه جایی قایمش کنه و شما خودتو بزن به اون راه که نمیدونی

یا اینکه بشین باهاش دوستانه حرف بزن

فقط با محبت حرف بزن، داری حرف میزنی اگه چیزی گفت که عصبی شدی سعی کن به روت نیاری و آروم باشی. بگو عزیزم میخواستم شلوارتو بشورم اینو توی جیبت دیدم، میخوای ببری دورش بندازی؟ اگه گفت آره، میتونی بگی دوس دارم پیش خودم پرتش کنی. 

ولی من به جات بودم با توجه به قلق شوهرم رفتار میکردم. مثلا اگه شوهر من بخواد این کارو بکنه باهاش در مورد اینکه چرا اون شیء رو اینقدر دوس داره میپرسیدم، اگه جوابش خوب بود بهش میگفتم نمیخواد دور بندازی بده خودم نگه میدارم. 

بهرحال اگه واقعا وجود اون گردنبند شما رو خیلی اذیت میکنه بهش روراست بگو که حس خوبی به اون شیئ نداری. بگو بهم انرژی منفی میده و ازت ممنون میشم اگه اونو از بین ببری 

کج کلاه خان یارمه
دو راه داری؛ یا بذار ببره یه جایی قایمش کنه و شما خودتو بزن به اون راه که نمیدونی یا اینکه بشین باه ...

خب الان بنظرت بهش پیام بدم بگم چرا این گردنبند واقعا برات ارزش داره؟.

ولی مطمعنم با توحه ب روحیه من ک دلم میشکنه راستشو نمیگه ۱۰۰ در صد

میمونه راه دورم اینکه بگم شلوارت از رخت اویز افتاد یسنا گردنبد رو دیدم برش داشت بازی کرد باهاش تو جرا هنوز ننداخایش دور؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس چیکلر کنم.الان بارم اعصابم خورد شد

برو این حرفا که بهت گفتم رو بهش بگو. پیام نده بهش. بهش حضوری بگو. بگو من واقعا حس بدی به این شیئ دارم، نمیذاره تمرکز کنم روی عشقمون. بعدشم برو توی بغلش گریه کن بگو بهت احتیاج دارم که آرومم کنی. ببین گریه کنی توی بغلش خیلی تحت تاثیر قرار میگیره. خودتو مظلوم کن، نری بداخلاق بازی دربیاری

کج کلاه خان یارمه
دو راه داری؛ یا بذار ببره یه جایی قایمش کنه و شما خودتو بزن به اون راه که نمیدونی یا اینکه بشین باه ...

ببین واقعا نمیتونم تحمل کنم ک ببره یه جایی قایم کنه منم خودمو بزنم ب اون راه چون هر وقت یادم بیافته حالم بد میشه .

2728
خب الان بنظرت بهش پیام بدم بگم چرا این گردنبند واقعا برات ارزش داره؟.  ولی مطمعنم با توحه ب رو ...

هیچکدوم خوب نیست. چرا ننداختی دور یعنی اینکه تو "مجبوری و باید" اینو دور بندازی. مردا بدشون میاد براشون تعیین تکلیف کنی

کج کلاه خان یارمه
پس باهاش حضوری حرف بزن و بگو حس خوبی نداری، حالت بده

اونوقت میگه باز دوباره شروع کردی چون خوشش نمیاد موصوعی رو کش بدم سر هر موضوفی یکم بحث کنیم میگه وش نده ولش کن بیخیال هرچی تو بگی .

حالا بگو با این وضع من چیکار کنم؟

2740
خب میگم یه پیام بدم بهش بگم چرا اون گرونبنداینقدر برات ارزش داشت؟  ک مثلا فکر کنه ک من میدو ...

نه. اگه میخوای بهش چیزی بگی پیام بده اول سلام و احوالپرسی گرم، بعدش بگو گردنبند از جیب شلوارش افتاده. بگو اجازه میدی خودم بندازمش دور عزیزدلم؟ 

کج کلاه خان یارمه
اونوقت میگه باز دوباره شروع کردی چون خوشش نمیاد موصوعی رو کش بدم سر هر موضوفی یکم بحث کنیم میگه وش ن ...

پیام بده بگو ...جان اجازه میدی خودم بندازمش دور؟ میخوام خودم برات یکی خوشگلترشو بگیرم

کج کلاه خان یارمه
2706