2737
2734
عنوان

از پوشك گرفتن كودك سه ساله لطفا راهنمايي كنيد مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 1696 بازدید | 170 پست
بلاخره كه چي؟ راهشوميتوني پيداكني ديه دخترمن ازراحتي شلوارش وجايزه دادن خوشش ميومد ار١٨ماهگي گرفت ...

ببخشید من چقدر دنبال کسی بودم که بچشو زود از پوشک. گرفته باشه

دخترم۱۸ماهشه تقریبا یک ماهه از پوشک گرفتمش اولا خیلی خوب همکاری میکرد میدویید باهام میومد تو لگنش جیش میکرد کم کم مدفوعش رو یاد گرفت الان هر وقت دستشویی بزرگ داره دست پشتش می‌ذاره ی کم بی قراری می‌کنه میدوئه میبرم دستشویی راحت دستشویی می‌کنه الآنم تقریبا چندروزه دیگه تو لگن نمیاد میره دستشویی ولی. جیشش رو نمیگه همش من بهش یادآوری میکنم گاهی هم نمیاد نق میزنه تو خونه جیش می‌کنه خونه مادرم که میرم اصلا سرگرم میشه هر چقدر میگم بیا جیش نمیاد دیگه خسته شدم الان می‌خوام پوشکش کنم گریه می‌کنه نمی‌ذاره دیگه واقعا دیوونه شدم چیکارش کنم 

پیشاپیش ممنون

عزیزم من دخترم رو یک سال و هشت ماهگی گرفتم.رفتم چند تا شلوارک و شورت خریدم چون کنترل نداره بچه.روزان ...

ببخشید من چقدر دنبال کسی بودم که بچشو زود از پوشک. گرفته باشه

دخترم۱۸ماهشه تقریبا یک ماهه از پوشک گرفتمش اولا خیلی خوب همکاری میکردمیگفتم جیش داری  میدویید باهام میومد تو لگنش جیش میکرد کم کم مدفوعش رو یاد گرفت الان هر وقت دستشویی بزرگ داره دست پشتش می‌ذاره ی کم بی قراری می‌کنه میگم اهه داری میگه آره   و میدوئه  میبرم دستشویی راحت دستشویی می‌کنه الآنم تقریبا چندروزه دیگه تو لگن نمیاد منم میبرمش دستشویی ولی همش باید یادش بندازم. جیشش رو نمیگه همش من بهش یادآوری میکنم گاهی هم نمیاد نق میزنه وبلافاصله تو خونه جیش می‌کنه خونه مادرم که میرم اصلا سرگرم میشه هر چقدر میگم بیا جیش نمیاد دیگه خسته شدم الان دیگه می‌خواستم پوشکش کنم بذارم واسه بعد از پوشک گرفتن تا کمی بزرگتر بشه   ولی گریه میکنه نمی‌ذاره و پوشک می‌کنه  دیگه واقعا دیوونه شدم چیکارش کنم 

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید من چقدر دنبال کسی بودم که بچشو زود از پوشک. گرفته باشه دخترم۱۸ماهشه تقریبا یک ماهه از پوشک گ ...

عزیزم اصلا عیبی نداره.شما همچنان تلاش کن.یه مدت زمان میبره تا عادت کنه.اصلا نه عصبانی شو نه بیحوصله.همیشه به این کارش اشتیاق نشون بده زودی عادت میکنه..دختر خودم همین بود اصلا تا یه مدت پی پی رو تو دستشویی نمیرفت میترسید و مقاومت میکرد اصلا کاریش نداشتم فوقش میحواستم یه شلوار بشورم.ولی بعد از یه هفته اومد دستشویی و کارش رو انجام میداد.شما هم صبر داشته باش.

خانمی ببخشید من چقدر دنبال کسی بودم که بچشو زود از پوشک. گرفته باشه دخترم۱۸ماهشه تقریبا یک ماهه از ...

سلام عزیزم. چند وقته که از پوشک گرفتیش. چون بچه ها معمولا طول میشکه تا کامل بتونن خودشون رو کنترل کنن . مخصوصا ادراد کردن رو ،

بهش سخت نگیرید اگه خراب کاری کرد اصلا دعواش نکنید. . من دخترم هم گاهی وقتها کثیف کاری داست. اما من صبوری میکردم و اصلا دعواش نکردم. دیگه طوری شده بود که شب تو عالم خواب از جاش پا میشد میرفت دستشویی. 😃 و اگه جدیدا از پوشک گرفتیش نباید بری جایی که شب اون اونجا قرارخ بمونی. و حتی مسافرت اگه ضروری نباشه هم نباید بری تا عادت کنه. براس جایزه تعیین کن. اما طوری نباشه که پر توقع بشه و برای هر دفعه که بخواد برخ توقع جایزه داشته باشه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728
عزیزم اصلا عیبی نداره.شما همچنان تلاش کن.یه مدت زمان میبره تا عادت کنه.اصلا نه عصبانی شو نه بیحوصله. ...

آخه الان ی ماهه جایی میرم خ مادرشوهری جایی نمی‌ذاره پوشکش کنم از طرفیم بهم نمیگه جیش داره رو غرششوندوبار جیش کرده از خجالت مردم منم اصلا کاریش ندارم جدیدا دیگه دارم قاطی میکنم 

سلام عزیزم. چند وقته که از پوشک گرفتیش. چون بچه ها معمولا طول میشکه تا کامل بتونن خودشون رو کنترل کن ...

الان یک ماهه گرفتمش ولی هرجا میرم انگار ن انگار آخه چقدر خونه بمونم؟یعنی ی هفته ده روز بمونم یاد میگیره؟

الان یک ماهه گرفتمش ولی هرجا میرم انگار ن انگار آخه چقدر خونه بمونم؟یعنی ی هفته ده روز بمونم یاد میگ ...

خوب عزیزم. یک ماه خیلی کمه تا مطمئن بشی که بچه دیگه خودشو کثیف نمیکنه. باید صبور باشی گلم. صبور باش. اگه هم میخوای جایی بری .در حد یکی دو ساعت برو. قبل هم بچه اتو ببر دستشویی و بعدش هم زیاد پایعات بهش نده. تایم مشخصی ندارن واسه اینکه مطمئن بشیم دیگه کی یاد بگیرن کامل برن دستشویی. ولی نهایت دیگه من دخترم با وجودی که دیگه خودش میرفت دستشویی. ولی گاهی اوقات خودشو خیس میکردم ولی یادم نمیاد تا چقدر بعدش دیگه کامل کنترب کرد خودشو

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
خوب عزیزم. یک ماه خیلی کمه تا مطمئن بشی که بچه دیگه خودشو کثیف نمیکنه. باید صبور باشی گلم. صبور باش. ...

من امروز امتحان كردم عزيز

اصلا دخترم با من همكاري نميكرد 

تو دستشويي باهم بازي ميكرديم اب بازي يا تو حموم جيش نميكرد چند دقيقه بعد تو خونه

دعواش نكردم اما اصلا نميفهمه همينجوري راه هم ميره

اخرين بار تو اشپزخونه خرابكاري كرد ديگه پوشك كردم

دختر شما هم نميفهميد اخه اين سه سالش فكر نميكردم اينقدر اذيت كنه

اخه ميگن تو دستشويي با اون صندلي جيش ميكنن زلزله من ك فقط تو لباس انجام ميداد 

بنظرتون چيكار كنم

2740
براش چند مدل خوراکی بگیر بعد هر نیم ساعتی ببرش دستشویی بهش بگو اگه جیش کنی برات خوراکی میدم 

ي اخلاقي داره اصلا گوش نميده امروز امتحان كردم اخرش رو فرش همش جيش كرد بعد راه هم ميرفت اصلا چيزي نميفهميد 

من امروز امتحان كردم عزيز اصلا دخترم با من همكاري نميكرد  تو دستشويي باهم بازي ميكرديم اب باز ...

نظر من همونه که بهتون گفتم گلم. صبور باس. انتظار نداشته باش با بار اول جواب بده. این کار الان براس بازیه و فکر میکنه اگه شما ببینید این کار رو کرده و ناراحت بشید در اصل بازی کردی. خیلی بی تفاوت باش باهاش اما همونی که گفتم رو انجام بده هر نیم ساعت یبار یا یک ساعت یبار بگو دستشوییم میاد. دیگه اون جا بازی نکنید. ،آب بازی و این کارها اصلا درست نیست 

نظر من همونه که بهتون گفتم گلم. صبور باس. انتظار نداشته باش با بار اول جواب بده. این کار الان براس ب ...

اگه اب بخوره بعد ٥مين جيش ميكنه نخوره تا ٢ساعت نميكنه

بخدا بهش گفتم اصلا مياد فقط نگاه ميكنه بعد ميره بيرون

واقعا استرس گرفتم

اگه اب بخوره بعد ٥مين جيش ميكنه نخوره تا ٢ساعت نميكنه بخدا بهش گفتم اصلا مياد فقط نگاه ميكنه بعد مي ...

من هم حدس میزدم استرس داری. استرس شما به اون منتقل میشه. آروم باش. نفس های عمیق بکش. آب بخوره سریع دو دقیقه ی بعد بگو وای وای. من جیشم میاد یکی منو ببره دستشویی 

من هم حدس میزدم استرس داری. استرس شما به اون منتقل میشه. آروم باش. نفس های عمیق بکش. آب بخوره سریع د ...

اره استرس گرفتم

اصلا اضطراب كل وجودم گرفته

خيلي اذيتم كرده تو اين مورد نميدونم چرا حوصلم كم شده

از أول هفته با ارامش شروع ميكنم

اين ك ميگي بگو بريم جيش كنيم بهش خيلي ميگم

خالا من براش صندلي هنوز نخريدم هرجا رفتم كوچيك داشت فردا ميرم ي اندازه ميخرم ميزارم دم دستشويي

عزيز ببخشيد وقتتو ميگيرمااا

اخه كسي تدارم راهنماييم كنه

اره استرس گرفتم اصلا اضطراب كل وجودم گرفته خيلي اذيتم كرده تو اين مورد نميدونم چرا حوصلم كم شده ا ...

نه عزیزم. شما هرچی دوست داریرسوال کن. من هم طبق تجربه ام بهت آموزش میدم گلم. اصلا نترس. و استرس اینو نداشتع باش که من عصبانی بشم یا ناراحت بشم. 

در اولویت خودت باید آرامشتو حفظ کنی. این اصل قضیه است. بعد میری سراغ دخترت. 

2706