2737
2734
عنوان

زندگی با خانواده شوهر 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبول زندگی خودت وشوهرت از هم میپاشه

من باهاشونم تو یه خونه زندگی میکنیم تقریبا یک ماه ونیم دیگه مستقل میشم خدا اون روز نیاره که اشتباه کردم قبول کردم باهاشون باشم......طلاق بگیر ولی قبوووووول نکن داغون میشی

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  
2731

به نظر من ادم تو بیابون چادر بزنه ولی با خانواده شوهر تو یه کوچه هم نباشه چه برسه تو یه ساختمون یا یه خونه 

این که رفتم تو یه ساختمون نشستم از اول زندگیم بززززززززززززرگ ترین غلط زندگیم بود 

خاک برسرم فقط

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

من الان پیششونم تو یه ساختمون یه چشمم اشکه یکیش اه

😑

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2738
به نظر من ادم تو بیابون چادر بزنه ولی با خانواده شوهر تو یه کوچه هم نباشه چه برسه تو یه ساختمون یا ی ...

دقیقا منم حاظرم برم چادر زندگی کنم ولی یک ثانیه هم تحملشون نکنم

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  

من تو یه ساختمونیم الان 6ساله🌹خداروشکر تونستیم مدیریت کنیم با همسرجان به مشکل نخوردیم 

خداجون مواظب نی نی من باش سپردمش  به خودت 😘چقد من ممنونتم بخاطر رحمت بی کرانت😍😍😍😍😍😍😘😘😘
وای واقعا؟😔😔😔😔 منم کارم به طلاق نکشه به دیوانه خانه میکشه حتما 

دور از جونت, ایشاالله تو راه نجات پیدا کنی

من که انقدرررررر تو گوش پسرش خوند چی بکن چی نکن که اخرش بعد ۵ سال جدا شدیم

پله هاتون توی خونس یا جداس؟

پله؟؟؟

اونا طبقه همکفن ما تو پارکینگیم 

در کوچمون یکیه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2706