2737
2739
عنوان

زندگی با خانواده شوهر 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم قراره یمدت برم باهاشون زندگی کنم😖😖😖

ما از مادرشوهرم دور هستیم همش میگه بیاین نزدیک ما بخدا دخالت نمیکنم میخوام ببینم غذاتون خوبه یا نه!!

منم تو دلم گفتم اگه دخالت نمیکنی پس ب تو چ ما کجا هستیم و چی میخوریم

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 

چرا مادر شوهر رو جن کردین..والا ما عروسمون ۲ ساله خونه خودشون اماده س هرچی بهشون میگیم برید سر خونه خودتون نمیرن.😁 مامان بابام هستن و من..میگه اینجا مث خونه خودمه و راحتم.نهار و شام اماده و..البته خودش و داداشمم کار میکنن.منم شاغلم و خونه نیستیم همش..شبم که همه میایم میشینیم به خنده و ...

ادم میترسه وقتی حرفای شماهارو میخونه🤨

حال همه ما خوب است..اما تو باور نکن.
2728
ما از مادرشوهرم دور هستیم همش میگه بیاین نزدیک ما بخدا دخالت نمیکنم میخوام ببینم غذاتون خوبه یا نه!! ...

😅😅😅😅

بماهم خودش پیشنهاد داده اخه میخایم خونه بسازیم  دیروز خودش ب شوهرم پیشنهاد داده اگ خانمت راضی میشه یمدت بیاین اینجا ک هیچ هزینه ای نکنین( منظورش پیش پول خونه و اقلام مصرفی تو خونس )ک خونتون زودتر اماده بشه 

شماهایی ک تو امضاتون در خواست صلوات کردین برای همتون صلوات میفرستم و لایک میکنم ک بدونین فرستادم👌
جدی 😍 من دیروز اشتباه زدم 5سال ولی دراصل 4سال دوماه شد  نزدیکشون مستقل میشی؟؟؟ من جفت خونشو ...

ماخونه جدا ساختیم دیوار ب دیوارشون.کلا در ورودی و حیاط کلا جداس.منم اوایل نگران بودم میگفتم باز این نزدیکی کاردستم میده الان فکر میکنم من ک نمیخوام ببینمشون.مهم اینه رااااحت میشم ازشون.وای خیلی بهت تبریک میگم دختر.فقط تو میدونی چقددددد مکافاته

ماخونه جدا ساختیم دیوار ب دیوارشون.کلا در ورودی و حیاط کلا جداس.منم اوایل نگران بودم میگفتم باز این ...

میگم تو همزاد من نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خداییش راست میگی؟؟

اخه ماهم دیوار به دیوارشونیم😂😂😂

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  
2738
ماخونه جدا ساختیم دیوار ب دیوارشون.کلا در ورودی و حیاط کلا جداس.منم اوایل نگران بودم میگفتم باز این ...

فرنوش وسیله جدید هم خریدی خوبه تو زودتر میخای بری بذار ازت ایده بگیرم

میای واتساب

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤