2410
2553
عنوان

زندگی با خانواده شوهر 😢

744 بازدید | 55 پست

خیلی برام سخته شوهرم به حرفم گوش نمیده میگه حتما باید بریم باهاشون زندگی کنیم  اما من دوست ندارم اصلا  بهم خوش نمی گذره دلم میخواد مستقل باشم افسرده بودم افسرده تر شدمه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

عقدی الان؟؟ یعنی تو خواستگاری معین نشد کجا زندگی کنید

طبقه بالاشون یا ن کلا تو یه خونه

خدا بهت صبربده خییییییلی سخته وزندگیا معمولا ازهم میپاشه

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 

زیر بار نرو احت هر شرایطی 

اذیت میشی ازادی نداری حتی تو لباس خونه 

سخته سخته سخته زیر بار نرو 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

منم مجبورم با مادرشوهرم زندگی کنم،حالا خود مادرشوهرم هر روز میگه من می خوام تنها باشم برید براخودتون خونه بگیرید،ینی رسما هرچند روز یه بار بیرونمون می کنه،ولی ما فعلا پول نداریم مستقل شیم

زیر بار نریا 

وقتی بری تو یه خونه هیچ اختیاری از خودت نداری 

معذرت می خوام ولی رابطه داشتنتون هم به همه مربوط میشه

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

تو یه خونه این یا که نه طبقه بالا پایینشون من خونه پدر شوهرم بودم ولی کاملا جدا بود یه ساختمون سه طبقه من بالا دوم برادر شوهر اولم که مغازه بود بااااز ترکش خواهرشوهرام تا اونجا میرسید حالا بخوام برم پیششون واویلااا

2706