2737
2739
عنوان

از شهر شوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 50 پست
خب بنظر تو به پسر عموش حرف نزنم بگم آخه چرا دوست دختر تو میخواسته واسه شوهر من تاتو بزنه اونم تو پشت ...

دعوا چیه دعوا نکن فقط ببین چقدر ارزشهاتون مشترکه از نظر من عادی نیست اما از نظر کاربر مهسا 106 کاملا عادیه و حاضر شوهرشو ببره ببین ته دلت چیه به نظر تو اینکار معمولیه باتوجه به فرهنگ خانواده ت و نوع تربیتت به خودت رجوع کن ببین این کار قابل هضمه برات بعدش حرف دلتو به شوهرت بگو بهش بگو این چیزا اشتباهه من نمیکنم

حتی اگه خانمه زن پسرعموش باشه یا حتی زن برادرش باشه من میگم اشتباهه غیرعادی و انرماله

دعوا چیه دعوا نکن فقط ببین چقدر ارزشهاتون مشترکه از نظر من عادی نیست اما از نظر کاربر مهسا 106 کاملا ...

امروز زنگ زدم به پسر عموش و حرفهایم بهش زدم گفتم دوست دختر توست هیج نسبتی با شوهر من ندارد اونم گفت قرار بوده با هم بیایید بهش گفتم ازین به بعد نه شماره دوست دخترت رو و نه رفت و آمدی میخوام با شوهرم نداشته‌باشد و گرنه به پدرت میگم اونم از پدرش ترس دارد خیلی ترسیده و التماس می‌کرد رو این موضوع دعوا نکنید من حلش میکنم و هیچ وقت تا خودت نباشی شوهرت دعوت نمیکنم خونه ام البته قبلش زنگ زدم به شوهرم وگفتم ازت طلاق میگیرم البته تهدیدش کردم نه اینکه طلاق میخوام 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز زنگ زدم به پسر عموش و حرفهایم بهش زدم گفتم دوست دختر توست هیج نسبتی با شوهر من ندارد اونم گفت ...

عزیزم خوب گفتی فقط حواست باشه اگه زن پسرعموشم بود یا حتی زن برادرش اجازه نده اینکارها رو بکنه شرم و حیا و عفت خوب چیزیه خودت باشی اجازه میده بری پشت مرد غریبه رو هنرنمایی کنی

عزیزم خوب گفتی فقط حواست باشه اگه زن پسرعموشم بود یا حتی زن برادرش اجازه نده اینکارها رو بکنه شرم و ...

آره همینو بهش گفتم حالا نمیدونید خودشون چقدر حساسند 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2731

حد