2733
2739
عنوان

از شهر شوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 50 پست
نه امکاناتش خوبه تازه کار و بار شوهرم اینجا عالیه اما اینجا به شوهرم اعتماد ندارم در ثانی با خانواده ...

پس ربطی به شهر همسرت نداره. شما از شرایط خودت ناراضی هستی که باید درستش کنی. ایشون بخواد خیانت کنه هرجایی این کار رو انجام میده

نه خودم اینجا کارمند بودم و از هرکی تحقیق کردم یک کلمه بد نگفتند همه می‌گفتند قدیسه اند 

آره حتمن قدیسه ن و شاید طبیعی باشه زن آرایشگر بره توی خونه مجردی واسه دو تا مرد تاتو بزنه کاملا امن و بی خطر و گوسفندها هم پرواز می کنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اینجا یه کم تعصبی آن و بد دهان خودم اعصابم خرده خوصله جواب دادنشون ندارم 

گل گفتی،فقط منتظرن یه چیزی بگی تا شروع کنن به جواب دادن

خدایا شکرت که همیشه تو سختیا کمکم کردی و تنهام نذاشتی  
بشین منطقی باهاش صحبت کن بگو دلم نمیخواد با اون پسرا رفت و آمد کنی، بگو نگرانتم شاید فایده داشته با ...

آره خودش به پسر عمویش گفته خانومم ازت بدش میاد اما خب شوهرم مغازه دار هست من از کجا بدونم تو مغازه هست 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2728
آره حتمن قدیسه ن و شاید طبیعی باشه زن آرایشگر بره توی خونه مجردی واسه دو تا مرد تاتو بزنه کاملا امن ...

خب قبلش به منم گفت برم اما نگفت کجا و این خانوم چند ساله دوست دختر پسر عمویش هست اینجوری که میگی دلم بیشتر میلرزه 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
یعنی دختره براشون تاتو بزنه؟

آره عزیزم میخواست منم باشم اما قبلش بهم نگفت که تو عمل انجام شده قرار بگیرم 

یه شب قبلش بهم زنگ زد وسایل تاتو از داروخانه بگیرم ببرم براش اما خب اون شب کنسل شد و به منم نگفت خان ...

خب اشتباه میکنی که ندیده و نشناخته از کسی بدت میاد

شاید دختر خوب و باحالی باشه ..

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2740
خب قبلش به منم گفت برم اما نگفت کجا و این خانوم چند ساله دوست دختر پسر عمویش هست اینجوری که میگی دلم ...

تازه دلت میلرزه؟ ؟!!!!

کجای کاری دختر؟ بهت گفته باشم این اصلا طبیعی و معمولی نیست خیلی هم مشکوک و غیرعادیه اون خانم خرابه که حاضربه اینکار شده شوهرتم سر و گوشش میجنبه این ابتدای راهه شوهرت پتانسیل بدتر از اینم  داره حالا ببین کی بهت گفتم

آره خوب شاید دختر باحالی باشه خوبه شما هم شوهرتو ببری پیشش  

من ترسی ندارم چون شوهرمو میشناسم و همیشه هم دوست دارم با شوهرم تو جمع جوونا باشیم و مجرد و متأهل بودنشون هم واسم مهم نیست😉

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
تازه دلت میلرزه؟ ؟!!!! کجای کاری دختر؟ بهت گفته باشم این اصلا طبیعی و معمولی نیست خیلی هم مشکوک و غ ...

خب این خانوم دوست دختر پسر عموش هست همه فامیل میدونیم حتی عمویش یه مدت پسر عموی شوهرم میخواست نامزدی اش کنه اما پدرش نذاشت آخه همدیگرو دوست دارند 

تازه دلت میلرزه؟ ؟!!!! کجای کاری دختر؟ بهت گفته باشم این اصلا طبیعی و معمولی نیست خیلی هم مشکوک و غ ...

خب بنظر تو به پسر عموش حرف نزنم بگم آخه چرا دوست دختر تو میخواسته واسه شوهر من تاتو بزنه اونم تو پشتش و به دختره هم زنگ بزنم دعوا کنم جیکا. کنم الان خودمم سردرگمم   بهش گفتم  پرینت یکسال گوشیتو میخوام اونم گفته باشه 

2706