2733
2739
عنوان

از شهر شوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1278 بازدید | 50 پست
واسه چی از شهرش بدت میاد؟ خب اونم گناه داره دیگه دلش واسه شهر و اقوامش تنگ میشه، بنظرم تحمل کنو اصل ...

با پسرای مجرد فامیل اومد و رفت داره که همه پسرا خونه مجردی دارند 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه خونه مستقل داشتن مجردا چیزه بدیه که بریزن سرت😐

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2728
توأم میرفتی همراش

یه شب قبلش بهم زنگ زد وسایل تاتو از داروخانه بگیرم ببرم براش اما خب اون شب کنسل شد و به منم نگفت خانوم هست آخه من ندیده ازش بدم میاد 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2740

اون مشکل خونه مجردی که هر جایی ممکنه باشه. اگر بخاطر اون هست هرجا بری و همسرت هم بخواد میتونه پیش بیاد. در غیر این صورت به عنوان فردی که تقریبا با تمام شهرها و اقوام ارتباط داشتم این حرف کمی غیر منطقی هست. مگر اینکه با شرایط آب و هوایی یا مسائلی از این دست مشکل داشته باشی. حالا ممکنه شهری کوچیک و بی امکانات باشه ولی اگر مجبور باشی اونجا زندگی کنی لطفا دیدگاهتو تغییر بده. اینطوری زندگی رو به خودت خیلی سخت میکنی. هر شهری خوبی های خودشو داره. اینو به جد و بنا به تجربه دارم میگم

مگه خونه مستقل داشتن مجردا چیزه بدیه که بریزن سرت😐

نه اینجا یه کم تعصبی آن و بد دهان خودم اعصابم خرده خوصله جواب دادنشون ندارم 

اون مشکل خونه مجردی که هر جایی ممکنه باشه. اگر بخاطر اون هست هرجا بری و همسرت هم بخواد میتونه پیش بی ...

نه امکاناتش خوبه تازه کار و بار شوهرم اینجا عالیه اما اینجا به شوهرم اعتماد ندارم در ثانی با خانواده اش هیچ ارتباطی ندارم اما اونا با شوهرم در ارتباطند و از خداشون هست زندگیم بهم بخوره 

با پسرای مجرد فامیل اومد و رفت داره که همه پسرا خونه مجردی دارند 

بشین منطقی باهاش صحبت کن بگو دلم نمیخواد با اون پسرا رفت و آمد کنی، بگو نگرانتم

شاید فایده داشته باشه

خدایا شکرت که همیشه تو سختیا کمکم کردی و تنهام نذاشتی  
عزیزم تا شوهرت و زندگیت به ف  ا   ک نرفته یه فکری بکن از اونجا برو مگه قبل از ازدواج این چ ...

نه خودم اینجا کارمند بودم و از هرکی تحقیق کردم یک کلمه بد نگفتند همه می‌گفتند قدیسه اند 

2706