2733
2739
عنوان

شوهرم قید خانواده اشو زده...

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 40 پست

مبارکه چی از این بهتر  حالشو ببر فقط مواظب باش هیچ بدیشونو الان پیش شوهرت نگی که نظرش عوض میشه نصبت بهت اونم چیزی گف ساکت باش .

اگه مطمعنی اشتباه برداشت کردن صبر کن خودشون برا آشتی پیش قدم میشن

چرا بعضی مادرا فرق میذارن بین بچه هاشون.انگار ک خودش ون نزایدنش .انگار بچه یکی دیگ هست بچه شون

منم تو همین موندم همیشه میگه پدر شوهرت آنقدر به شوهر تو رسیده به امید(پسر دومشون )نرسیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا بعضی مادرا فرق میذارن بین بچه هاشون.انگار ک خودش ون نزایدنش .انگار بچه یکی دیگ هست بچه شون

شوهر من که انگار از تو جوب پیداش کردن ،خیلی خیلی بین شوهرم و برادرش تبعیض قایل میشن ،و بالطبع بین  زن و بچه هاشون😕😕😕😕

2728
شوهر من که انگار از تو جوب پیداش کردن ،خیلی خیلی بین شوهرم و برادرش تبعیض قایل میشن ،و بالطبع بین&nb ...

برادر شوهر منم تازه نامزد کرده ...منم میدونم قراره در آینده خیلی بینمون فرق گذاشته بشه بخاطر همین دوس دارم ازشون دور باشم تا اعصابم آروم باشه

ما هم قطع رابطه ایم البته قطع رابطه که چه عرض کنم چون تا خانواده شوهرم زنگ میزنن که کمک احتیاج دارن شوهرم سریع میره کمکشون و فقط در حد کمک کردن میره خونشون در غیر اینصورت نمیره،،،ولی خودمو بچه ها قطع رابطه ایم

2740
اذیت نمیشی از نظر روحی

نه اتفاقا وقتی میره کمکشون خانوادش کمتر زنگ میزنن و جرو بحث میکنن اخه وقتی شوهرم کم محلشون کنه مدام زنگ میزنن با من دعوا و توهین که تقصیر تو