2703
2553
عنوان

شوهرم قید خانواده اشو زده...

577 بازدید | 40 پست

سلام من ی سال عروسی کردم ی دخترم دارم ... تو ی ساختمون دو واحده با پدر شوهرم اینا زندگی میکنم ...تو این ی سال مشکل حادی با خانواده شوهرم نداشتم اگرم مسئله و حرفی بود از طرف خانواده همسرم من گذشت میکردم ولی چن روز پیش ی سوتفاهم کوچیک پدر شوهرم از من ب شوهرم گله کرد و شوهرم ناراحت شد ب خانواده اش گفت من ازین خونه بلند میشم و حق ندارین کسی پاشو خونه من بزا ره و زن منم حق نداره خونه شما بیاد...فک کنید سر ی حرف و ی برداشت بد پدر شوهرم اینکارها کرد البته این دفعه چندمشه...ایرادای خودشون و نمی‌بینن ک من گذشت کردم منتظرن ی خطا از سمت من ببینن ک ب شوهرم بگن...ازطرفی مادر شوهرو خواهر شوهرم با شوهرم لجن و هی طرفداری برادر شوهرمو میکنن و هواشو دارن من نمیدونم چیکار کنم حالا دو روزه خونه اشون نرفتم اونام و همون اول قطع ارتباط کردن سر همچین مسئله کوچیکی😑😑😑😑

قطع رابطه نکنید 

برای اینده بچتون خوب نیست

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حالا بذار یه مدت بگذره بعد بگو قید خانواده شو زده

دو روز دیگه آشتی میکنن نگران نباش

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2714
قطع رابطه نکنید  برای اینده بچتون خوب نیست

چرامگه ایندشون چی میشه عزیزم؟

بعضی مواقع واقعالازمه درحدحادبودن

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

خب انگار منتظر بودن شما همینکارو بکنید 

وگرنه تا پسرشون این حرفا رو میزد میگفتن نه و سوتفاهم بوده شما سکوت کن بزار شوهرت هرجور میدونه باخانوادش رفتار کنه

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
حالا بلند شید برید مستاجری حالتون جا میاد دیگه شاخ و شونه نمیکشید ...

حداقل ازلحاط روحی ارامش دارن

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2706