2733
2739
عنوان

شوهرم قید خانواده اشو زده...

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 40 پست
چرامگه ایندشون چی میشه عزیزم؟ بعضی مواقع واقعالازمه درحدحادبودن

ببین چند ساله دیگه دختر استارتر می خواد ازدواج کنه 

خانواده پسر میان تحقیق 

از فامیل و همسایه و دوست اشنا می پرسن خانواده دختر چطور هستن؟اونا هم میگن همش با خانواده های هم درگیر بودن 

از این نظر رو اینده تاثیر داره

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منتظر باش یه روزم شوهرت قید تورو میزنه. این رو از روی چیزی نمیگما ناراحت نشی. من خودم برادر ندارم که این اتفاق افتاده باشه ولی این شوهری که تو داری به خانوادش اینجوری گفته به توام میگه مطمعن باش. من والانامزدم از اولبه من گفت به اونام گفت حق ندارید چیزی به هم بگید مشکلی بود میاید به من میگید. حتی به من گفت کلامی حرف نمیزنی من خودم بلدم جوابشونو بدم به تو چیزی بگه کسی. دیگه ما هر دو یعنیوهم من هم خواهر و مادرش حسابمونو کردیم و هیچکاری به هم نداریم چون شوهر من واقعا مقتدره و عاقل از اول بهمون مستقیم و با اقتدار حرفشو زد شوخی ام نداشت. الان هم من هم اونا اصلا میترسیم به هم چیزی بگیم شوهرم قاطی کنه. چون شوهر من خیلی تنده.

عزیزم سوءتفاهم و دلخوری همیشه هست. مهم ظرفیت آدماست. متاسفانه این قضیه نشون میده همسرتون توان مقابله با هیچ بحرانی رو نداره و نمی تونه مسائل و روابط رو درست مدیریت کنه. باید بیشتر مراقبش باشی. همیشه که همه چی مطابق با میل و دلخواه آدم نیست. می تونست بدون جار و جنجال شما و خودش رو از محیطی که راحت نیستید دور کنه. دیگه از خانواده نزدیک تر که کسی به ادم نیست. وقتی با اونا کودکانه رفتار کنه وای به حال بقیه

2731
ببین چند ساله دیگه دختر استارتر می خواد ازدواج کنه  خانواده پسر میان تحقیق  از فامیل و ه ...

ازونادورن

ولی هیچ اثری روبچه نمیذاره

مهم پدرومادرن

همسرای مامگه ازپدرومادربزرگمون تحقیق کردن؟

قبول دارم قطع ارتباط خوب نیس ولی واقعاااااا بعضی موارد نیازه مثل کنه بودن موزی بودنشون ارامش زندگی وسلب میکنن

وبنظرم اصلا نه تاثیری توروحیه بچه وایندش نداره

چون درکل شخصیت واینده ی  بچه رو پدرومادرمیسازن

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

خوب خودتون گفتین دیگه نیاین ماهم میخوایم بریم دوست من الان میگین چرا قطع رابطه کردن؟برین مستقل بشین هردو خانواده ارامش داشته باشین

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
حتما همینطوره . مخصوصا با اجاره های الان 😀

من یه دوستی دارم میگه حاضرم ۳میلیون حقوقمون وبدیم اجاره فقط ازدست مادرشوهرم خلاص شم بنده خداافسرده شده همش دنبال چاره اس برافرارش

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2740

[QUOTE=95751042]مهمه ک بدونیم پدر شوهرت به شوهرت چی گفته  لطفا توضیح بده بگو [/QUOTEما اول زندگی 20ملیون بدهکار شدیم شوهرم تو این ی سال بدهکاریا رو داد االان پول نداریم بزاریم رو پول رهن خونه پدر شوهرم ...پدر شوهرم میگه شما پول ندارین بلند شید من یکی از اقوامو بیارم طبقه بالا جای شما ...یعنی مارو بیرون کرد ماهم پولی و پس انداز کردیم خیلی کمه برا رهن ی خونه دیگه و دلم گرفته و پدر شوهرم با اینکه پول داره تو این گرونی خونه همچین کاری بهمون کرد

من یه دوستی دارم میگه حاضرم ۳میلیون حقوقمون وبدیم اجاره فقط ازدست مادرشوهرم خلاص شم بنده خداافسرده ش ...

منم دوس دارم بلند شم ولی نه با دلخوری ...چون میدونم مادرشوهرم از من و شوهرم خوشش نمیاد

[QUOTE=95751042]مهمه ک بدونیم پدر شوهرت به شوهرت چی گفته  لطفا توضیح بده بگو [/QUOTEما اول زندگ ...

والا ک شوهرت حق داره باهاشون قط رابطه کنه 

کسی بچه ی خودشو دربردرو آوره نمیکنه 

شماهم حق بده شوهرت ناراحت بشه 

هرکسی دیگه ی بود ناراحت میشد 

اگه طلای چیزی داری بفروش از اونحا بلند شو و هیییج وقت هیییج وقت دیگه باهاشون ارتباط بر قرار نکنید 

یه دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره         
منم دوس دارم بلند شم ولی نه با دلخوری ...چون میدونم مادرشوهرم از من و شوهرم خوشش نمیاد

چرا بعضی مادرا فرق میذارن بین بچه هاشون.انگار ک خودش

ون نزایدنش .انگار بچه یکی دیگ هست بچه شون

چالش لاغری.وزن اولیه ۷۴قد .هدف اول ۷۰.هدف دوم ۶۵.هدف سوم ۶۰.من میتوانم....۹۹/۹/۳۰ من جایی هستم ک میخوام .....ان شاالله

اسی ازت تعجب میکنم چقد ساده هستی وقتی اینجوری دارن بیرونتون میکنن 

بعت میخای خیلی شیکو مجلسی با اونا آشتی کنی و بعد بری 

شما خیلی دیگه ساده هستی 

برو اگه میتونید جدا شید از همیچن پدرو مادر بی رحمی 

اه 

اینقد نگو.ک ناراحتی ک باهاتون قهرن 

کشی ک باید قهر باشه شماید 

نه اونا 

یه دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره         
2706