2737
2739
عنوان

بچه ها اون تاپیکی بود که ...

157 بازدید | 17 پست

که خوشگل خانومی کیک درست کرده بود اما خرابکاری کرده بود عکسشو گذاشته بود و ندارین لینکشو✋

یکی از باحالترین تاپیکا بود بنظرم 

استارترم از همه باحال تر ... 

هر کی متوجه شد کدومو میگم بزاره لینکو سپااااس

گذاشتن منم لایک کن 

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همونکه تزئینش خیلی خنده دار بود؟😂😂

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2738
همرو امتحان کردم شاید باورت نشه ۱۲۰ صفحه از سرچم گشتم نبود😣 بیکارم خودتی😑😆

یک کامنتش اگه یادته بگو!!!!!

ولی حالی داری ها.من اگه در لحظه باشم کامنتا رو میخونم ولی بعدش اصلا حوصله م نمیکشه

دقیقا مث فوتبال ک فقط زنده میبینم.نمیدوتم دلیل اینکارم چیه😐

قدیما ی بار تنها بودم میترسیدم میزدم کانالای ک برنامه زنده دارن میدیدم ک نترسم🤣🤣🤣 هنوزم از تنهایی بخوام در بیام همین کارو میکنم😐😐😐😐

2706