2733
2739
عنوان

مامانها یه سوال

59 بازدید | 10 پست

شیرخشک نان آال ۱۱۰ کسی به بچه اش داده؟؟ دخترم دل درد داشت دکتر بهش داد الان میخوره دستشویش سبز و بو بدی میده 

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍

شیر خشک نان بخاطر اهن زیادی ک داره جیش بچرو سبز میکنه من اپتامیل میدادم بچم نمیخورد عوض کردم نان گرفتم اونو ک خورد جیشش سبز شد بخاطر اهنه عزیزم

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عادیه پسرمن ازوقتی دنیاامد تایکسالگی مدفوع سبزبود هیچ ایرادی نداره

قبلا هم روزی یه بار دستشوی میکرد الان سه چهار بار شده اشکالی نداره

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
2731
شیر خشک نان بخاطر اهن زیادی ک داره جیش بچرو سبز میکنه من اپتامیل میدادم بچم نمیخورد عوض کردم نان گرف ...

بو بدش چی!!! بیخودی نگرانم دیوونه شدم 

قبلا هم روزی یه بار دستشوی میکرد الان سه چهار بار شده اشکالی نداره

تاعزیزم تا7روز مشکلی نداره اگه دیدی بچه بازور.  سفته مدفوعش احتمال یبوسته. البته بعد7روز همش عادیع منم خیلی حساس بودم. براپسرم هرروز دکتر بودم چیز خاصی نیس

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم
تاعزیزم تا7روز مشکلی نداره اگه دیدی بچه بازور.  سفته مدفوعش احتمال یبوسته. البته بعد7روز همش عا ...

قبلا سوپر امیل میدادم بچه خیلی زور میزد طوری ک شیر از دماغش میومد بیرون الان سفت نیست و تعداد دفعاتش هم بیشتر شده منم خیلی حساسم فکرم مشغوله

بو بدش چی!!! بیخودی نگرانم دیوونه شدم 

کلا شیر خشک اینجوریه دیگه عزیزم همش واسه شیر خشک نگران نباش بچه روزی پنج تا هفت بار هم جیش کنه اشکال نداره 

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2738
قبلا سوپر امیل میدادم بچه خیلی زور میزد طوری ک شیر از دماغش میومد بیرون الان سفت نیست و تعداد دفعاتش ...

اره گلم. چیزی نیس من پسرم هم شیرخودمو خوردهم شیرخشک الانم یکساله نیمشه الکی خودتو درگیر نکن بزرگ میشن.  من بچم یبوست گرفتِ..تب ویروسی گرفت ی هفته. اسهال 1ماه ..استفراغ .رفلاکس ..دیگع کلا باهمه اش کنار امدم دکتری شدم واسه خودم .. اصلافکرشونکن میگذره

برای سلامتی پسرم ی صلوات میفرسین😍ممنون میشم
کلا شیر خشک اینجوریه دیگه عزیزم همش واسه شیر خشک نگران نباش بچه روزی پنج تا هفت بار هم جیش کنه اشکال ...

ممنون عزیزم

اره گلم. چیزی نیس من پسرم هم شیرخودمو خوردهم شیرخشک الانم یکساله نیمشه الکی خودتو درگیر نکن بزرگ میش ...

اصلا هم نمیخوابه دیشب ساعت دو بیدار شد تا الان میخاد بخوابه خیلی بخوابه نیم ساعت خسته شدم 😔😔