2737
2734
عنوان

از دست دادن مادر

12858 بازدید | 52 پست
کسی اینجا مثل من مامانشو از دست داده.من 10 ماهه مامانم از پیشم رفته،خیلی داغونم اصلا نمیتونم باور کنم،اگه شماها هم مثل من هستین بیاین همدیگرو دلداری بدیم شاید اینجوری آرومتر شیم.من بابامم 10 سال پیش از دست دادم تو سن 28 سالگی هیچکدومشونو ندارم.احساس میکنم خیلی پشتم خالیه.اونایی که هنوز سایه پدر و مادر بالا سرشونه تو رو خدااااااااااااااا قدرشونو بدونین،باهاشون بد حرف نزنین،دلشونو نشکنین
AlternaTickers - Cool, free Web tickers

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
میتی جون سخته ! خیلی هم سخته
یکی از کابوس های من همینه
ولی با صبری که تو این مورد از خودت نشون میدی خیلی چیزا می تونی از خدا بخوای ، می تونی با حضرت زینب که تو بچگی مادرش رو از دست داد همدردی کنی
خدا صبرت بده عزیزززم
2738
من هجده ماه هست که مادرم رو از دست دادم خیلی دوستش داشتم و خیلی بهش وابسته بودم وقتی از دنیا رفت پیشش نبودم فقط نیم ساعت دیر رسیدم بالا سرش من تهران بودم و اون شمال وقتی فهمیدم حالش بده صبح زود حرکت کردم برم شمال نمیدونی چطور این جاده رو رفتم ولی وقتی رسیدم از دست داده بودمش برای همیشه داشتم دیوونه میشدم هنوز هم باورم نمیشه که نیستش خیلی دوستش داشتم هیچ وقت نمیتونه بچه ام رو ببینه و بغلش کنه تو عروسیم هم نبود گریه
آره همینطوره ولی خداکنه وقتی از دستشون بده که خودشم سنی ازش گذشته باشه و از وجود پرمهرشون چیزی فهمیده باشه.هرچند تو هر سنی که باشی بازم بهشون نیاز داری
AlternaTickers - Cool, free Web tickers
سلام گلم خوش بحالت 28 سال از عمرت را با مادر بودی و تونستی بفهمی لذت مادر داشتن چیه من متولد فروردیم 62 ام و مارم فروردین 64 تنهام گذاشت و رفت اگه بچه داشته باشی می تونی بفهمی چی میگم با مشکلات فراونی بزرگ شدم درست در زمان جنگ و اوارگی با توجه در منطقه جنگی زندگی میکردیم و در کوه و کمر بودیم و همزمان با مادرم که در بمباران درگذشت خواهرجوانم هم فوت کرد و ما همراه پدر و چند بچه قد و نیم قد اواره شهرهای شمالی شدیم مرگ راه حقه به حضرت فاطمه فکر کن که چهار بچه کوچیک را در اوج جوانی جا گذاشت . از خدا میخوام صبرفراوان بده همانطور که به من صبر بسیار بزرگی داده به اینده فکرو اینکه مادر خوبی برای بچه هات باشی خداحافظ
2706