2737
2734
عنوان

از دست دادن مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 12858 بازدید | 52 پست
سلام . مامان منم حدود یک سال و تیمه که رفته بعد از یکسال زجر کشیدن ذر سن 47 سالکی . وقتی که تاره منو عروس کرده بود و بقیه خواهر ها و برادرم هنوز مجرد بودند . من تمام عشق و علاقه ایم به مامانم بود . مثل فاطمه زهرا مظلوم و ستم کش یود . بدون خواهر بود و مادرش و برادرهاش و شوهرش خیلی اذیتش کردند آخر سر هم همین ها باعث شدند سرطان کبد بگیره و بغد از یکسال زجر کشیدن و ناله کردن توی بستر بیماری رفت.
من دارم مادر میشم ولی از خدا خواستم یا به من بچه نده تا اگه داد منو تاوقتی بچه ام بهم نیاز داره از اون نگیره.
بی مادری خیلی سخته . دوست دارم بیشتر درد و دل کنم ولی گویا کسی نیست.
بابام مامانم رو دوست نداشت و مامانم مثل به کارگر توی خونه اون فقط کار کرد بدون هیج محیت و احترامی . بغد از چهلم مامانم بابام گقت میخواد زن بگیره ئ هنوز سنگ قبر مامانم رو نگذاشته بودیم که ایشون یواشکی عقد کردند . حالا هم با زن جدیدش جدا زندگی می کنه و پولهای مامانم رو هم برداشته خرج زن جدیده کنه . من یه خواهر 30 ساله و یه برادر 28 ساله و یه خواهر 25 ساله دارم همه مجرد و با هم زندگی می کنند . درحقیقت همون قدر که مامانم رو دیگه تو زندگی ندارم پدرم رو هم ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان الهام عزیز خدا روح مادرت و شاد کنه و الهی که خودت و برادر و خواهرات تو زندگی و کار موفق باشید
از تمام دلتنگی ها از اشکها و شکایتها که بگذریم باید اعتراف کنم .....کیارشم و شوهرم که میخندند .........خوشبختم...............
2731
سلام

امروز از ساعت 10 تا 12 زمانی برای شاد کردن روح مادران از دست رفته یا مادربزرگ هامون
قرائت سوره انعام برای شادی روحشون

http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=10157&ChatDate=3-3-1390
برای بغل کردنت لحظه شماری میکنم فرشته ی مامان
سلام میتی عزیز منم مادرم 3ساله از دست دادم خیلی سخته ...........................................................منم پدرمو سال 79 از دست دادم خیلی از بچگی سختی کشیدم ولی هیچ کدوم به پای درد بی مادری نمیرسه فقط طلب امرزش واسشون کن

گر به هر مویی زبانی باشدت شکر یک نعمت نگویی از هزار

خیلی خیلی سخته...حتی تصورشم سخته...اما چی می شه گفت؟

تو آرزوی بلندی و دست من کوتاه ...... مدام پیش نگاهی مدام پیش نگاه

من برای همه ی اونایی که عزیزشون رو از دست دادن دعا می کنم خصوصا مادر و پدر که واقعا بی همتا هستند.....خدا به همه ی ما صبر بده.....خدایا تا به ما تحملش رو ندادی ما رو این جوری امتحان نکن...ای خدااااااااااااااااااا....یکی از دوستای منم دیروز مامانش رو از دست داده ....امروز مراسم تدفین بوده....دوستم بارداره ....خیلی براش سخته ...کاری هم از دست من بر نمی اد....به جز دعا برای آرامش مادرش و صبر خودش....خدایا صبر بده....به همه ی کسانی که به این صبر نیاز دارند صبر و قدرت تحمل بده.....ای خداااااااا
2740
منم باهاتون همدرد شدم

مامانم 13 تیر یعنی 13 روز پیش ما رو تنها گذاشت و برای همیشه رفت

هنوزم باورم نشده که دیگه نیست

الهی مادرم را از ان کسانی قرار بده که آتش به انها خواهد گفت گذر کن همانا نور تو نور مرا خاموش کرد.بهشت به او خواهد گفت وارد شو که همانا دلتنگ تو بودم قبل از انکه حتی ببینمت...
خوشحالم از اینکه دختر منو دید و تولد یه سالگیش رو هم با حضور مامانم جشن گرفتم

اما دیگه نیست

امسال آخرین روز مادری بودن که براش گرفتیم

آخرین روز مادری که مادر داشتم

مادرم بینهایت مهریون و فداکار بود.....نهایت مادر بودن

مامان گلم دوست دارم
الهی مادرم را از ان کسانی قرار بده که آتش به انها خواهد گفت گذر کن همانا نور تو نور مرا خاموش کرد.بهشت به او خواهد گفت وارد شو که همانا دلتنگ تو بودم قبل از انکه حتی ببینمت...
منم مادرعزیزم رو توی شهریور ماه به علت سرطان که هیچگونه علایمی هم نداشت در عرض یک ماه ونیم از دست دادم هنوزم باور ندارم از نظر روحی داغونم ولی کاری از دستم بر نمیاد خدا به هممون صبر بده
دلبندم … من دلم فقط روی دل تو بند می شود !

Lilypie Maternity tickers
لی لی جان مادر منم سرطان آپاندیس تشخیص داده شد با شیوع کمتر از 1 درصد البته بعد از برداشتن اپاندیس به ما چیزی نگفتند تا تبدیل شد به متاستاز وسیع شکمی با دردهایی وحشتناک نمیدونید چه شبها و روزهایی رو تا صبح خون گریه کردیم همیشه میگم خدا نصیب هیچ کسی نکنه
منم مثل شما میگم چرا مادر من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلبندم … من دلم فقط روی دل تو بند می شود !

Lilypie Maternity tickers
2706