2733
2734
عنوان

حرف حق ب بهای ترکیدنم حتی...

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 78 پست
مگر میشه مگر داریم 😖😖😖😖😖😖😖

فعلا که شده بخدا شوهرمو ببینی اصلا باور نمیکنی 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
تاپیکای خیانت ذهنیت همه رو خراب میکنه،کلا تواین سایت تاپیک بامحتوا خیلی کم اکثرا ازسربیکاریه حتی هم ...

پرمحتوا میترکه

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تاپیک های خیانت رو همون لحظه بترکونید که ادامه پیدا نکنه و یا از مطالبش استفاده نکنید و توش نرید. این که اختیاریه. در سایت غیر از تاپیک خیانت، کلی تاپیک دیگه هست.

من به شخصه از سایت راضی ام و با فضای مجازی دیگه فرقی نمی کنه.

2731
تاپیک های خیانت رو همون لحظه بترکونید که ادامه پیدا نکنه و یا از مطالبش استفاده نکنید و توش نرید. ای ...

اخه شما تاپیک منو ندیدی هیچ چیز بد یا زشتی توش نبود اما چون نی نی یار دوسش نداشتن حذف شد حتی گزارش نزده بودنش

نصفشون دروغه عزیزم اکثرا دنبال بازدید و نظرات بیشترن  شایدم اینجور نباشه ولی من معتقدم اگه یکی ...

دقیقا خیلیاشون دروغه

اینجا همش تاپیک خیانت .شیر به شیر بچه آوردن حتی با وضع مالی و خانوادگی ناجور .رفتار نادرست و بی محلی به خانواده شوهر رو آموزش و ترویج میده

حتما رو ناخودآگاه خواننده ها اثر داره

اخه شما تاپیک منو ندیدی هیچ چیز بد یا زشتی توش نبود اما چون نی نی یار دوسش نداشتن حذف شد حتی گزارش ن ...

پس از کاری که مدیر نی نی سایت که با شما کرد ناراحت هستید و کل سایت رو انتقاد نکنید و به زیر سوال نبرید.این مشکل رو به خودشون بگید بهتره. برای من تا به حال چنین چیزی اتفاق نیفتاده. سایت قوانینی داره.

اخه شما تاپیک منو ندیدی هیچ چیز بد یا زشتی توش نبود اما چون نی نی یار دوسش نداشتن حذف شد حتی گزارش ن ...

سلام

روز به خیر

عزیزم تعدادی پست بد در تاپیک شما ارسال شده بود که نی نی یار حذف کردند و برای جلوگیری از این کار باید حذف می کردند.  و تجربه ثابت کرده که محتوای این نوع تاپیک ها همیشه منجر به توهین به مقدسات می شود

من یکی از اونام چون تو یه شهر غریبم و واقعا تنهام کسی رو ندارم برا درد و دل مجبورم چون اون لحظه عقلم ...

به پیشنهادای اینجا زیاد نمیشه اعتبار کرد

نمیدونی اون کسی و اون کانون رو گذاشته کیه ؟ آیا خودش زندگی موفقی داره یا فقط موعظه بلده؟

یکی میگه بزن شوهرت به کن یکی میگه بیخیال باش

به نظرم تو کانالهای سیاست همسرداری عضو بشیم بیشتر یاد میگیریم

پس از کاری که مدیر نی نی سایت که با شما کرد ناراحت هستید و کل سایت رو انتقاد نکنید و به زیر سوال نبر ...

دفعه اول نیس

بهشون گفتم پیام ادم خصوصی

از جو حاکم ب نی نی سایتم گلایه دارم

میبینی ک موضوع تاپیکمم چی زدم

من راجب خیلی از حقوق خانوما ک خودشون خبر ندارن باید مطلع بشن تاپیک زدم همشون ترکیدن

درحالیکه دونستنش ب نفع همه بود

هر کی دوست نداره از سایت استفاده کنه حذف کاربری کنه و بذاره ما از سایت استفاده کنیم.سایت همینه و تاپیک های مختلفی زده میشه.هر کسی تأثیر می گیره توش نیاد. خیلیا از طریق سایت زندگی شون بهتر شده.مثل سایت های تبادل نظر دیگه هست که توش تبادل نظر میشه.خیلی سایت های تبادل نظری وجود داره.

به پیشنهادای اینجا زیاد نمیشه اعتبار کرد نمیدونی اون کسی و اون کانون رو گذاشته کیه ؟ آیا خودش زندگی ...

نه مثلا پیشنهاد صبر یا هر چیزی خلاصه درد و دل ادمو اروم میکنه

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
سلام روز به خیر عزیزم تعدادی پست بد در تاپیک شما ارسال شده بود که نی نی یار حذف کردند و برای جلوگی ...

روز شماهم بخیر

عزیز دلم من بهشون گفتم تاپیک رو قفل میکنم و ب بچهای توی تاپیکم گفتم بحث نکنین چون موضوع تاپیک  خوبه

توهین نمیکردیم صحبت بود و تبادل نظر حتی خودشون دیدن ک بعد  صحبتها استیکر خنده یا قلب گذاشتن بچها

من فقط حرفم ب این قضیه نیست روی صحبتم کلیه میگم چرا جو سایت همش رو ب مسائل خاله زنکی میره و ا یک تاپیک بدرد بخور  میاد تعطیل میشه از طرفی ما حق نداریم تاپیکای قدیممون رو بعد ماهها خودمون ب اختیار خودمون حذف کنیم اما بخاطر کوچکتری ن مسائل باهامون برخورد میشه؟
لطفا این چیزاروهم در نظر بگیرین
من دوس ندارم توی یک جو منفیه پر از خیانت و خاله زنکی باشم میدونم کسی منو مجبور ب بودن نکرده اما انتظارم دارم وقتی تاپیک میزنم از حقوق زنان میگم و همه باهم خوبیم  و خودم میگم قفلش میکنم لااقل ب حرف من توجه بشه...

مرسی

دفعه اول نیس بهشون گفتم پیام ادم خصوصی از جو حاکم ب نی نی سایتم گلایه دارم میبینی ک موضوع تاپیکمم ...

خب این جور تاپیک ها خانم ها رو با نظام بد می کنه که حقشون پایمال شده.

2706