2733
2734
عنوان

حرف حق ب بهای ترکیدنم حتی...

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 78 پست
دوتا😳

اهووووم با یه دختر دل و قلوه با یه زن رابطه بخدا به همسرم اصلا نمیاد چند شب پیش به داییم میگفتم که کمکم کنه همون اول گفت حرف بیخود نزن اون اصلا بهش نمیاد اول که میگفتم گفت شک بیخودیه اون اصلا اهلش نیست بعد که پیام ایناشو فرستادم با مدرک طفلک گفت سرم داره گیج میره نمیدونم چی بگم میدونم برا اثباتش کارم خیلی سخته چون هیچکس باور نمیکنه اصلا بهش نمیاد

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی سایت خوبی های زیادی هم داره. همه جا چه این سایت یا اینستاگرام و تل گرام و...... بخوای مقایسه کنی ...

اینستا و تل میتونی خودت انتخاب کنی حذف کنی یا نکنی دعوا کنی یا نکنی کسی پرتت نمیکنه بیرون اما اینجا استبدادم قاطیشه

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
2731
اینستا و تل میتونی خودت انتخاب کنی حذف کنی یا نکنی دعوا کنی یا نکنی کسی پرتت نمیکنه بیرون اما اینجا ...

چون دعوا تو سرچ گوگل میاد و به ضرر سایت میشه. ولی اینستاگرام و تل دعوا کنی تو سرچ گوگل نمیاد.

اصلا کلا یک عده ای از نظر حرف زدن کاملا بی سوادن فقط ادعاشون میشه .....من کلا ازاین سایت دل زده شدم

یه کاربری به اسم جوکر فک نکنم لیسانسشو کامل هم گرفته بودن .ناسلامتی روانشناسی میخوندن ..وای ازبس تازه بدوران رسیده بود همه رو بیسواد خطاب میداد خاک توسرش....همچین کاربرایی از پشت کوه امدن که دانشگاه بهشون مدرک داده...چ باسواد باشه چ نباشه هرچی باشه بدرد ان اون نمیخوره فقط بدرد خودش میخوره ولی دوست دارن عقده وکمبوداشون بااینچیزا پر کنن

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  
2738

واقعا بس خوندم تایپیک خیانت خود به خود میرم گوشی شوهرمو چک میکنم یه هفته پیش یکی از مشترهای همسرم یه خانوم جون بود چند بارم دیده بودمش پیامش داده بود بعد من همینجوری داشتم میگشتم تو گوشیش دیدم بهم پیام دادن قهر کردم شوهرم هی می خندید میگفت ما که بهم چیزی نگفتیم چرا اینجوری میکنی فردای همون روز خانومه یه سبد زردآلو برا شوهرم آورده بود شوهرم هی بهم زنگ میزد میگفت زرد آلو ها خوشمزه هستن😒😒😒😒😑

.....🤪....

منم تصمیمم اینه دیگه نیام متاسفانه ماها خانه داریم و سرمون رو با این چیزا گرم میکنیم ولی انگار اینجا اعتیاد میاره خدا کمک کنه دیگه نیام البته کلاسم شروع شه از فردا سرم شلوغ میشه نمیام انشاءالله 

نصفشون دروغه عزیزم اکثرا دنبال بازدید و نظرات بیشترن  شایدم اینجور نباشه ولی من معتقدم اگه یکی ...

من یکی از اونام چون تو یه شهر غریبم و واقعا تنهام کسی رو ندارم برا درد و دل مجبورم چون اون لحظه عقلم کار نمیکنه یکدفعه واکنشی نشون میدم که نباید بدم خیلیا با حرفاشون ادمو اروم میکنن و پیشنهاد و راهکار میدن ادما از تنهایی میان اینجا تا درد و دل کنن اونم جایی که هیچکس نمیشناستت و ادم از هر لحاظ ازاده تا حرف بزنه

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
چون دعوا تو سرچ گوگل میاد و به ضرر سایت میشه. ولی اینستاگرام و تل دعوا کنی تو سرچ گوگل نمیاد.

اینستا میاد

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
2706