2733
2734
عنوان

حرف حق ب بهای ترکیدنم حتی...

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 78 پست
تامیکتو تعطیل کردن؟خوب بود که.کسی توهین نمیکرد.دتشتیم مودبانه حرف میزدیم رفتم صبحونه خوردم بیام بقیه ...

شاید ب مزاج کسی خوش نیومده

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست
تامیکتو تعطیل کردن؟خوب بود که.کسی توهین نمیکرد.دتشتیم مودبانه حرف میزدیم رفتم صبحونه خوردم بیام بقیه ...

اره گفتن راجب سیاست و دین حرف زدم

گفتم قفل میکنم اما ترکوندن

مسخرس

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بحث آروم بود.توهین نداشت

حتما یه عده نپسندیدن زورشون شده

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست
2728
واللا من مجردم تصمیم گرفتم تو انتخاب همسر بیشتر دقت کنم چشای منو باز می کنه این تاپیکا

نصفشون دروغه عزیزم اکثرا دنبال بازدید و نظرات بیشترن 

شایدم اینجور نباشه ولی من معتقدم اگه یکی شکست بخوره همون ثانیه تعرف نمیکنه من اینجور اون اونجور طرف انقد داغون باید باشه ک حوصله هیشکیو نداشته باشه چ برسه تعریف و دلاداری تا الان چند نفرو دیدم ک اره تو گوشی شوهرم اینجوره ثانیه ب ثانیه کاراشو خیانت شوهرشو برا بچا میگه فکرش کنین یکم

کرونا مادرمو آسمونی کرد و منو زمین گیر...مادر دلتنگتم 😭
نی نی یار ترکوند کسی گزارش نزد اخه داشتیم مودبانه صحبت میکردیم

وا

نی نی یار چجور اینقد سریع تاپیک های باحال رو پیدا میکنه.بگه منم بگردم که اینقد تاپیک های دری وری نیاد جلو چشمم

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2740
خود نی نی یار تعطیل میکنه 

خب دوس نداره دیگ😂😂

اخه مثلا یک حق حذف تاپیک قدیمی بهمون نمیدن اما مثلا اگر نی نی یاری از متن تاپیکمون خوشش نیاد میتونه حذفش کنه

خیلی عجیبه

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

ولی سایت خوبی های زیادی هم داره. همه جا چه این سایت یا اینستاگرام و تل گرام و...... بخوای مقایسه کنی همه شون در یه سطح ان. در کل فضای مجازی همینه. هر کس فکر می کنه که با فضای مجازی نمی تونه کنار بیاد ازش استفاده نکنه.

استارتر عزیز یا می ترکه یا یه عده میان فحاشی و دعوا کنن که بترکه در کل خیلی دوست دارن تاپیکهای خاله زنکی تو پربازدیدها و داغ ترین ها باشند خیلی علاقه دارند  هرتاپیک مفیدی هم به اسم سیاسی یا مذهبی بلافاصله تعطیل میشه

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
تو تاپیک های خیانت نریم  واقعا ..... روی ناخودآگاه ذهن مون اثر میذاره ... چه بخوایم و چه نخوای ...

من انقدر این تاپیکا روم اثر گذاشته بود که خودم پیشنهاد طلاق دادم به شوهرم فکر میکرد داره خیانت میکنه😞

خدارووووو صد هزار مرتبه شکر خانم های خوبی که اینجا بودن از گمراهی دراوردنم 

گذشتن از تو آسون نیس....