2733
2734
عنوان

نگرانم دخترم هیچ وقت جویدن یادنگیره😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 69 پست
عزیزم چیکار کردین ک بچتون تو بیداری شیر خورد؟؟

کاری نکردم ازدوماهگی تاهفت ماهگی فقط توخواب شیرمیخورداونم هشت ساعت یبار😢.روزی سه بارکلامیتونستم شیرش بدم اخه خوابش سبک بودتامیخواستم شیربدم بیدارمیشد.بعودازهفت ماهگی رفلاکسش بهترشددیگه توبیداری شیرخوردولی وزن گیریش بازم افتضاحه.لاغرمردنیه

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
اره دیگه قبلاامتحان میکردم توبیداری نمیخوردولی وقتی رفلاکسش بهترشدامتحان کردم توبیداری سینم دادم دهن ...

چه اخه زیبایی بوده،امیدوارم پسر منم زودتر بخوره،البته شیر منم خیلی کم شده از بس شیر نمیخوره جدیدا تو خواب اصلا مک نمی زنه فقط حرارت دهنش باعث میشه یکم شیر بیاد همونو مجبوری قورت میده،تو اینترنت نوشتن بچه شیر بخوره شیر تولید میشه،بعد شیر خوردنش شیرت زیاد نشد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه اخه زیبایی بوده،امیدوارم پسر منم زودتر بخوره،البته شیر منم خیلی کم شده از بس شیر نمیخوره جدیدا تو ...

ایشالا.درسته بچه هرچی بیشتربخوره بیشترتولیدمیشه.نه دیگه افتضاح کم شده بوددیگه زیادنمیشه که.خیلیاشیرشون خشک میشه باورت نمیشه اولامیدوشیدم بالای شصت سی سی میتونستم شیربدوشم ولی چون نمیخوردمنم دیگه ندوشیدم بعددوماه خواستم بدوشم باکرت میشه حتی ده سی سی هم نتونستم باشیردوش بدوشم ببین چقدرکم شده بوددیگه.الان دیگه شیری ندارم فقط وقتی میخوادبخوابه میدم دهنش تابخوابه مثل پستونک.اخه عادتشه زیرسینه بخوابه.

ایشالا.درسته بچه هرچی بیشتربخوره بیشترتولیدمیشه.نه دیگه افتضاح کم شده بوددیگه زیادنمیشه که.خیلیاشیرش ...

منم قبلا میدوشیدم ولی مامانم گفت میدوشی سینت خالی میشه بچه بدتر گشنه میمونه،منم ول کردم ولی به قول تو بدتر کم شد،خیلی بد شده پسر من همش غذا میخواد غذا هم میخوره میل شیر نداره تو خواب دهنش باز نمیکنه،باور کن ۷۰ درصد غذا میدم ۳۰ درصد شیر،اونم همرو دفع میکنه 

2728
منم قبلا میدوشیدم ولی مامانم گفت میدوشی سینت خالی میشه بچه بدتر گشنه میمونه،منم ول کردم ولی به قول ت ...

عزیزم کاری نمیتونی که.من وشماتلاشمون کردیم وقتی نمیخوره کاری نمیشه کردکه.اخه دوشیدن شیرجای مکیدن نمیگیره که.بامیکیدن شیرزیادمیشه .اگه وزن گیریش خوبه نگران نباش الکی

منم اینروزا رو کشیدم،بخدا بخاطر همینچیزای پسرم پیییییر شدم،خیییییلی سخته،پسر من سه سالو نیمش بود که ...

عزیزم الان پسرت چند سالشه؟اوضاع غذاخوردنش چطوره؟دیگه همه چی میخوره خودش؟

2738
سلام آبجی بچتون غذا خوردنش خوب شد

سلام عزیزم دوسالش شدنه عوق زدنش خوب شده نه غذاخوردنش .هیچی نمیخوره موندم چه جورزندس ازصبح هیچی نخوردطبق معمول  😔دوسالشه هشت کیلویه. وزن تولدم سه کیلووصدگرم

سلام عزیزم دوسالش شدنه عوق زدنش خوب شده نه غذاخوردنش .هیچی نمیخوره موندم چه جورزندس ازصبح هیچی نخورد ...

😔😔اللهی بگردم من حالتونو با تموم وجودم درک میکنم  خدا میدونه چه روزایی از دستشون زجه زدم هر دوتا بچه ام اینجوری بودن یکیش سه سالگی  یکیش پنج سالگی خوب شدن فقط من یه کاری کرده بودم به هردوتاشون به زور میکس شده میدادم  سیب زمینی سرخ شده دوست داشتن یه چیزی که دوست داره شده پفک شکلات هله هوله بدین بهش تا فکش قوی بشه و یاد بگیرع  جویدن  حالا که دو سالشع میتونه گین آپ کودکان بخوره یکم تقویت بشه