2737
2734

دخترم پونزده ماهش شده ازبچگی رفلاکس داشت وغذای جامدازاول بالامیوردبعدازده ماهگی دیگه سوپشم میکس نکردم باپشت قاشق له کردم غذای سفره هم خواستم بدم ولی ازاول همه چی عوق میزنه گفتم یک سالش بشه خوب میشه ولی نشدهمچنان عوق میزنه یه قاشق برنج کلامیتونم بدم اونم عوق میزنه خیلی نگرانم این مویدن یادنگیره.وزنشم خیلی کمه شش تادندونم داره کلا.کسی بوده بچش مثل بچه من باشه چیکارکردیدخوب شد؟کی خوب شد؟دکترتاثیرداره ببرمش 😢😢😭😭

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ

اخی عزیزم کاملا درکت میکنم دعا میکنم انشالله خوب بشه دخترت 

رفلاکسشو از نوزادیش دارو ندادین ؟پس میگن ۶ ماهگی خوب میشه ک☹

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...
داداش من تو سیز ده ماهه غذا میخوره ولی وزنش کمه و کوچیکه خیلب 9 کیلو وزنشه ب دنیا اومد 3700 بود

دخترمن پونزده ماهشه سه کیلووصدگرم دنیااومدوزن الانشم شش کیلویه خیلی ضعیفه ازبس هیچی نمیخوره دکترم بردم اشتهااوردادبی تاثیر.من بیشترنگرانم این جویدن یادنگیره اخه طبیعی نیست همش عوق میزنه بچه های کوچکترازاین راحت غذای سفره میخورن اونوقت بچه من حتی تخم مرغ یاسیب زمینی روهم عوق میزنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترمن پونزده ماهشه سه کیلووصدگرم دنیااومدوزن الانشم شش کیلویه خیلی ضعیفه ازبس هیچی نمیخوره دکترم بر ...

چون عادت نداره این کارو میکنه تو بهش بده هرچی عوق زد بازم بده تا عادت کنه

برای سلامتی نینیم یه صلوات میفرستی؟؟❤😍❤
2731

عزیزم غذا بذار جلوش خودش بخوره

موز نازک حلقه کنبذار جلوش.برنج و یکم گوشت مرغ ده دستش بخوره

دختر من از وقتی یادمه تا الان ک 16ماهشه فقط باید خودش غذا بخوره از دست ما قبول نمیکنه.هرچند خودش هم نمیتونه و همش میریزه و خیلی کم ازش میخوره

منم اینروزا رو کشیدم،بخدا بخاطر همینچیزای پسرم پیییییر شدم،خیییییلی سخته،پسر من سه سالو نیمش بود که درست شد،چه شبو روزایی روبخاطرش گریه کردم،شوهرم عصبی شد اما خدارو شکر الان دیگه خوبه،،،،البته هیچکس اینا رو درک نمیکنه مگراینکه بچه خودشم اینطوری باشه،،،،،هربچه ای یه جوره اصلا معلوم نیست بچت کی درست بشه شاید همین فردا بشه شایدم تا دوسه سالگیش نشه

اخی عزیزم کاملا درکت میکنم دعا میکنم انشالله خوب بشه دخترت  رفلاکسشو از نوزادیش دارو ندادین ؟پ ...

چرادارودادم .الان بالاکمترمیاره مثلاماهی یبار.ولی غذای جامدوعوق میزنه حتی نون یاعدسی و..

عزیزم غذا بذار جلوش خودش بخوره موز نازک حلقه کنبذار جلوش.برنج و یکم گوشت مرغ ده دستش بخوره دختر من ...

میدم دستش نگاهش میکنه میندازه زمین مشکل من عق زدنشه.غذاخیلی کم میخوره شایدیه قاشق برنج .من حالاکم میخوره نگران نیستم میگم بزرگ شه شایدخوب بشه بیشترنگرانه عق زدنشم اخه طبیعی نیست پونزده ماهشه😢

2738
چرادارودادم .الان بالاکمترمیاره مثلاماهی یبار.ولی غذای جامدوعوق میزنه حتی نون یاعدسی و..

این نهایتش دوساله عزیزم انشالله ک تا اون موقع هم نکشه و زود خوب شه رفلاکس لعنتی پیرمون کرد 

خداجون مرسی بابت عیدیه قشنگت😍😘الهی قسمت همه ی منتظرا شه ...
منم اینروزا رو کشیدم،بخدا بخاطر همینچیزای پسرم پیییییر شدم،خیییییلی سخته،پسر من سه سالو نیمش بود که ...

وای .بچه شماهم عوق میزد😔به خداخیلی کم میخوره یه قاشق .ولی حاظرم کم بخوره ولی عوق نزنه چه خاکی سرم کنم خسته شدم ازعوق زدناش .نشستم دارم گریه میکنم😭😭

این نهایتش دوساله عزیزم انشالله ک تا اون موقع هم نکشه و زود خوب شه رفلاکس لعنتی پیرمون کرد 

یعنی به خاطررفلاکسه عوق میزنه.اخه اینجاخیلیارودیدم بچشون رفلاکس داره ولی عوق نمیزنه 😢

خب احتمالا بهش قبلا ندادی عادت نداره بخاطر همین عق میزنه

ازهمون شش ماهگی سیب براش رنده میکردم عوق میزدسوپ میکس نمیکردم عوق میزدمجبوربودم میکس کنم.ازده ماهگی ولی اصلامیکس نکردم ولی بازغذای سفره روعق میزنه 

وای .بچه شماهم عوق میزد😔به خداخیلی کم میخوره یه قاشق .ولی حاظرم کم بخوره ولی عوق نزنه چه خاکی سرم ک ...

عزیزم نون رو چجوری بهش میدی؟ یا ماکارونی خودش نمیخوره؟

یدونه پسر دارم من  😍    قند و عسل دارم من  

من خواهرزادم اینجور بود باید غذاش میکس میشد ولی الان که ۱سالو ۹ماهشه درست شده حدودا میاد میگه کوکو گنده ابجیم براش درست میکنه خودش میگیره دستش میخوره.گفتم دلم براش تنگ شد 😢خاله فدات شه😭

2706