2737
2734
هرقدر که رو قوطیش نوشته بده.من همونو میدادم همیشه.عذاب وجدانم نداشته باش شیر خشک بهتر ازشیر مادر نبا ...

اره اخه دختر منم کم وزن به دنیا امد الان تازه ۳۸۰۰ شیر خودمم کمه مجبورم شیر خشک بدم سیر نمیشه طفل معصوم

خدایا راضی ام به رضای خودت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من از اول اشتهاش زیاد بود الان هم که یک سالشه اشتهاش خوبه اصلا برای غذا خوردن اذیت نمیکنه هر بچ ...

بله دیگه هر بچه ای میلش یه جوره 

سلام عزیزم بچه با یچه فرق میکنه و ضضمنا به این هم بستگی داره که فقط شیر خشک میخوره یا شیر خودتم میخو ...

نه شیر خودمو خیلی کم میخوره وقتایی که میخواد بخوابه بار سینه خوابش میبره موقعه ها ی دیگه نمیگیره

2731

دختر من فقط شیر خشک میخورد. یکی دو ماهگیش هر دو سه ساعت 60 سی سی میخورد. بازم هیچ قانونی وجود نداره و همه بچه ها متفاوتن اشتهاشون فرق میکنه.

در کل میگن باید اینقدری بخوره که شیر توی شیشه زیاد بیاد. خودش سیر بشه بقیشو نخوره

دختر من فقط شیر خشک میخورد. یکی دو ماهگیش هر دو سه ساعت 60 سی سی میخورد. بازم هیچ قانونی وجود نداره ...

اره دیگه راست میگی فوقش میریزم دور بهتر از اینه گشنه باشه بچه ،منم ۶۰ تا میدم دیگه الان دادم سیر شد خوابید ممنونتم عزیزم

2738
30 تا ميدادم الان سیر نمیشه ۶۰ تا هم میدم بالا میاره موندم ،عزیزم شیر خودم میخوره ولی کم

سلام عزیزن تورو خدا کمکم میکنین منم تنیلی شدید تخمدان دارم دو بار حاملگی پوچ دتشتم با همین دوا درمونا ای یو ایو قرصای تخزیک تخمدان چوم اصلا فولیکول غالب ندارم ۶  ۹ هستن اینسریم با ای یو ای مثبت شدم تو رو خدا چیکار کردین باردایتون پوچ نشد 

خدایا این فرشته کوچولو رو  بعد ۱۴ سال با این زلزله و تنش عصبی و لخته برام نگه دار خدایا تنها امیدمه بخاطر این بچه ۱۲ بار عمل رفتم خدایا از جونم گذشتم چه شماتتا که نشنیدم برام نگهش دار یا ارحم الراحمین

سلام گلم خوبی گلم تایپکاتو خوندم و ببخش یاداوری میکنم دیدم سابقه ی حاملگی پوچ داشتید و خیلی سختی کشیدید بعد سقطش گلم من هفته ی ششم بارداری هستم و لکه بینی ندارم اما گفتن حاملگی پوچه و یک هفته مهلت دادن خیلی نگرانم امکانش هست تشکیل بشه میترسم وقتی خدایی نکرده سقط شد  و باردار شدم دوباره حاملگی پوچ باشع

رایانم زندگیم همیشه بمون برام 🩷🧿

سلام عزیزم شما تو یکی از تاپیکات نوشته بودی که آمپول رگامو بعد از سقط تزریق نکردی 

منم متاسفانه بارداری اولم بودو تجربه ای نداشتم و البته بتامم پایین بود ۵۰ بود که سقط کردم 

پزشکمم اصلا نگفت که باید امپول رگام بزنم هفته ی ۳/۴ بود که سقط شد 

الان باردارم و شدیدا ناراحتم میترسم برای جنینم مشکلی پیش بیاد چون سقط قبلی رگام نزدم 

شما با دکترتون مشورت کردین چی کفتن؟ 

من یک هفته دیگه نوبت دکتر دارم و تا اونموقع میمیرم از ناراحتی و استرس