2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بچم با اینکه شیر خشکی اصلا راضی نیستم خودمم و شوهرمم شیرخشکی بودیم

منم اوایل عذاب وجدان داشتم فقط باعث شد افسرده بشم ولی منطقی بخای حساب کنی شیرخشکم خوبه

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
2738
روز اول چقدر بهش میدادی تا حالا دیگه باید تیمش دستت افتاده باشه  بعدم هیچی شیر مادر نمیشه

30 تا ميدادم الان سیر نمیشه ۶۰ تا هم میدم بالا میاره موندم ،عزیزم شیر خودم میخوره ولی کم

خدایا راضی ام به رضای خودت😍
منم اوایل عذاب وجدان داشتم فقط باعث شد افسرده بشم ولی منطقی بخای حساب کنی شیرخشکم خوبه

من عذاب وجدان ندارم

چون با اینکه شیر خیلی زیاد و چربی داشتم سینه نمیگرفت از دوماهگی مجبور شدم شیر خشک بدم از دوماهگی تا الان ک 16 ماهشه کمبود وزن داره و شیر خشک دوست نداشت از اول.همه مارکی هم تقریبا امتحان کردم

من عذاب وجدان ندارم چون با اینکه شیر خیلی زیاد و چربی داشتم سینه نمیگرفت از دوماهگی مجبور شدم شیر خ ...

دختر منم همینه خون ب جیگرم می کنه تا بخوره

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
90 سی سی پس من خیلی کم میدم اخه یه بار ۶۰ تا دادم از دماغش زد بیرون

دختر من از اول اشتهاش زیاد بود الان هم که یک سالشه اشتهاش خوبه اصلا برای غذا خوردن اذیت نمیکنه هر بچه ای با بچه ی دیگه متفاوته شما اندازه ی اشتهای بچه‌ی خودت بهش شیر بده

2706