2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیییی واس من حتی پیش اومده ک دوتایی رفتیم بیرون دختره نخ میداد ب شوهرم😐کم مونده بود قمه کشی کنم ...

منم اینقدر دلم میخواد برم توی بالاشهر به شوهر پولدار مردم تیکه بندازم ولی پشیمون میشم مثل سگ

شاید زندگی سخت باشه، اما توام همینطوری.
2731
کهگیلویه و بویراحمد،چرا راست میگه بخدا😁

هیچ وقت نتونستم اسمشو درست بگم کهگیلیویه رو😂😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2740
سعی کن به هیچ جا توهین نکنی همه جا خوب و بد داره اسم جای خاصی نباید اورد

اره میدونم ولی تو شهرما واقعا اولین مورد بود برامم باور نکزدنیه،جالب بود گفتم،شاید کس دیگه از از گچسارانیا باهاش رو برو شده خودش یا فامیلاش اینجا مطرح کنه

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
2706