2737
2739
مراقب باش شوهر منم اولا اینجوری میگفت ک خیال منو راحت کنه خودش بره دنبال گند کاریاش حواستو جمع کن

ن خداروشکر تو این ۷ سال خودشو بهم ثابت کرد،شغلشم جوریه ک با انواع زن و دختر در ارتباطه ولی واقعا ثابت کرد وفاداره،این مورد متاسفانه راست بو ک مادره دخترشو میفروخت

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید
من شنیدم گچساران پره از این دخترا و زنا 

اشتباه شنیدین عزیزم،همه جای ایران تو همه استانا اینجور ادمایی پیدا میشن ولی اینکه بگید پره از اینجور دخترا اشتباهه اینجور نیست،گچساران هم مث بقیه استانل خوب و بد داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن خداروشکر تو این ۷ سال خودشو بهم ثابت کرد،شغلشم جوریه ک با انواع زن و دختر در ارتباطه ولی واقعا ثاب ...

ایشالا ک همینطور باشه شوهر منم آرایشی داره ۵ سال وول چیزی ازش ندیدم ولی ۱۰ ساله داره عذاب میده منو

شوهرت لاف تشریف داره ...اینو گفته که فکر کنی خیلی میخوانش بهش بچسبی توجه لازم داره 

ن گلم ما ۷ ساله با همیم اگ هدفش این بود تو این ۷ سال اینکارو میکرد ولی متاسفانه راسته این موضوع

2731
حالا اینجا به شوهرای همه نخ میدن  بابا بی خیال انقدر این فکرا رو نکنین شوهراتونو  توهم بر ...

زنا خیلی بد شدن الان بخاطر کمبودهاشون چه مادی چه جنسی به مردای متاهل میچسبند فقط خدا بدادمون برسه 

شوهر خورخورو نه=میره دزد😂🤪

میره اسمش روشه 'خودش‌میره نیازی به دزد نداره😁

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
میره اسمش روشه 'خودش‌میره نیازی به دزد نداره😁

😂😂ن این ب زبان لری یعنی شوهر

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
اشتباه شنیدین عزیزم،همه جای ایران تو همه استانا اینجور ادمایی پیدا میشن ولی اینکه بگید پره از اینجور ...

عزیزم بیشتر تو استانهای که محیط پتروشیمی باشه و مردا از خانواده ها دور باشن این دخترا زیاده .و این حقیقته

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏
2740
😂😂ن این ب زبان لری یعنی شوهر

میدونم خانم گلی تو زبون ما هم ب شوهر میگیم میره😁

منظورم اینه یه چی میدونستن ک گذاشتن میره😂

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
عزیزم بیشتر تو استانهای که محیط پتروشیمی باشه و مردا از خانواده ها دور باشن این دخترا زیاده .و این ح ...

عزیزم گچساران سالهاس ک پتروشیمیش غیرفعاله ازین خبرا نیس

واااای هنگ کردم خوندم  منم گچسارانم  ازاین اتفاقات نشنیده بودم اخه شهر کوچیکیه

عزیزززم خوشبختم😍😍اره متاسفانه پیش خودمونم ناامن شده