2737
2739
عنوان

بخت گشایی

1892 بازدید | 41 پست

سلام.من ۲۲سالمه تازه لیسانسمو گرفتم.چندبار خواستگار واسم اومد یکیشون ک تا گروه خون رفتیم خودمون بهم زدیم.بقیه میان میبینن میرن.اعتماد بنفسی واسم نمونده.خیلی دلم میخاد ازدواج کنم.شما از دعایی ذکری ختمی چیزی جواب گرفتین و تجربه کردین که منم انجام بدم؟برام دعاکنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ختم ۱۴۰۰۰ صلوات

چله حدیث کساء با شرایطش

چله زیارت عاشورا

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2740
متنفرم از اون خواستگارایی که با سروصدا میان بی سروصدا میرن.... میگن توسل به حضرت جواد خیلی مشکل گشا ...

اره واقعا من ک واگذارشون میکنم ب خدا که اینجوری دختر مردمو عذاب میدن