2733
2734
عنوان

بخت گشایی

| مشاهده متن کامل بحث + 1895 بازدید | 41 پست
متنفرم از اون خواستگارایی که با سروصدا میان بی سروصدا میرن.... میگن توسل به حضرت جواد خیلی مشکل گشا ...

برا من نبود به کل ائمه امام زاده ها توسل کردم 

يا رب  ديگه خنثى شدم  ناى دعا نيست ولى هنوز  بهت اميددارم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من شاید بتونم کمک کنم بیا پی‌ وی

سلام ببخشید من نتونستم بهتون درخواست بفرستم میشه شما بفرستین در همین مورد ازتون کمک میخوام

من یه منتظرم... منتظر حل شدن مشکلم. خدایا خسته ام از صدا زدن های بی جواب. نذار رو به تباهی برم. 12 سال گذشت و من همچنان منتظر. خدایا رحمتتو ازم دریغ نکن.به دلم افتاده این روزا حاجت روا میشم.  خدا جونم دلم مثل سیر و سرکه می جوشه کمکم کن .میشه لطفا برای حل شدن مشکلم صلوات بفرستین؟هر کی واسم دعا کنه الهی که حاجت روا شه.
2738

09397477279 این شماره یه دعانویسه تو همدان فک کنم پسرشه ک واتس اپم داره. میخای پیام بده سرکتابش رایگانه اگ مشکل داشته باشه کسی دعامیده فک کنم ارسالم میکنن قبلاً دوستام حضوری پیشش رفتن

عزیرم بهم درخواست میدی من میخوام درخوایت بدم نمیدونم چرا نمیشه

09397477279 این شماره یه دعانویسه تو همدان فک کنم پسرشه ک واتس اپم داره. میخای پیام بده سرکتابش رایگانه اگ مشکل داشته باشه کسی دعامیده فک کنم ارسالم میکنن قبلاً دوستام حضوری پیشش رفتن