2737
2734
عنوان

تا چه سنی ميشه بیخیال بچه شد؟ ميشه تا 36-37 عقب انداخت بارداری رو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1103 بازدید | 86 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 34 سالمه و الان باردارم ولی همه چیز به خودت و فیزیولوژیک بدنت ربط داره . دوست من یه پسر داره و متولد 59 هست الان پسرش 8 سالشه و امسال میخواست برای بارداری دوم اقدام کنه که متوجه شد دچار یائسگس زود رس شده . همه اینا رو باید در نظر بگیری . حداقل یه دونه رو بیار که خدایی نکرده به مشکل نخوری .

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
منو شوهرم سر این همش اختلاف نظر داریم من میگم زیر 25خوب نیست اون میگه نن اونوقت بچت اهتلافش باهات زی ...

همه چی به پدر و مادر و روحیشون بستگی داره من یکی از دوستام با مامانش 40 سال اختلاف سنی داشت اما اینقدر رر پر از مهر و آرامش بودن این خونواده که نگو و نپرس

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2742
منو شوهرم سر این همش اختلاف نظر داریم من میگم زیر 25خوب نیست اون میگه نن اونوقت بچت اهتلافش باهات زی ...

😂😂😂 حرفاي همسرت بامزه بود

همسر من 4 سال از من کوچیکتره 😉😉😉

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
من چکاب دادم مشکلی نبوده ولی همسرم و نمیدونم آخه اصلا آمادگیشو نداریم

بله بررسی ها میگه مشکلی نیست برای اقدام

ولی گاهی واقعا نمیشه

حتی با وجود سالم بودن هردو نفر

از طرفی انقدر زندگی ها سخت شده، حقیقتا ادم نمیتونه همون اول ازدواجش به فکر بچه باشه

خوشبحال شما.من 24 سالمه بچه دو ساله دارم دوس داشتم زود بچه هامو بیارم تموم شه ولی شوهرم بچه نمیخواد منم الان نمیخوام تا سی سالگی.

....
2738
نهایت سن بارداری میگن تا ۳۵ هست... با این حال بهتره از پزشکت بپرسی... هر چی بیشتر بشه خطر برای ماد ...

باید آزمایش های دقیق تری انجام بشه... الان که سن ازدواج رفته بالا دیگه مثل سابق نیست 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
همه چی به پدر و مادر و روحیشون بستگی داره من یکی از دوستام با مامانش 40 سال اختلاف سنی داشت اما اینق ...

یکی از فامیل های ما هم سن منه.یعنی ۳۵ سالشه.خیلی خیبی زود ازدواج کرد و ۱۵ سالگی بچه دار شد یعنی الان بچش ۲۰ سالشه و فاصله خیلی کمی دارن ولی اصلا با هم نمیسازن.

در مقابل همکارم ۵۰ سالگی اولین بچش به دنیا اومد به خدا نمیدونی چه عشقی به هم دارن.

به نطر من که فاصله سنی بچه با پدر و مادر اصلا مهم نیست بستگی به اخلاق و شخصیتشون داره رابطشون.

من خودم ۳۵ سالمه هنوز بچه ندارم نگران هم نیستم هنوز کلی وقت دارم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2706