2752
2734
عنوان

تا چه سنی ميشه بیخیال بچه شد؟ ميشه تا 36-37 عقب انداخت بارداری رو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 86 پست
دکتر رفتم چکاب کامل انجام دادم گفت هیچ مشکلی نداری ولی نميدونم چرا جواب درست حسابی نداد فقط گفت اگه ...

وا این چه جوابیه که بهت داده

دکترا فکر کردن از دماغ فیل افتادن هرچی دلشون میخاد بار میکنن

بیشعورتر از دکتر زنان ندیدم به عمرم

خاک تو سرش

به نظر من زود بیار ریسک نکن

من دو تا بچه دارم خواستم برای سومی اقدام کنم دیگه بچه دار نشدم چون شوهرم نابارور شده با اینکه فقط ۳۵ سالشه منم ۳۲

در صورتی که سه چهار سال پیش هیچ مشکلی نداشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط اینو میگم که تحت فشار اطرافیانت اینکارو نکنی، هروقت دلت خواست، نخواستم نخواست، فقط نظر اول نظر خ ...

آره منم همین حس و دارم دوستم

اطرافیان که شدیدا بچه بچه میکنن علی الخصوص پدرشوهرم

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
2731
وا این چه جوابیه که بهت داده دکترا فکر کردن از دماغ فیل افتادن هرچی دلشون میخاد بار میکنن بیشعورتر ...

خدایی اکثرشون بیشعور و بی سوادن 

2 ساله عفونت قارچی برگشت پذیر دارم 4-5تا متخصص زنان عوض کردم هنوز خوب نشدم همشون همون داروهای مزخرف و تکراری رو میدن به حرف آدمم گوش نمیدن 

خیلی ام پولکی ان 

آره منم همین حس و دارم دوستم اطرافیان که شدیدا بچه بچه میکنن علی الخصوص پدرشوهرم

من ناخواسته باردار شدم، اینم مثل اونه وقتی خودت نخوای بینهایت برات سخت میشه تحمل مشکلات، فقط فکر خودت باش

وا این چه جوابیه که بهت داده دکترا فکر کردن از دماغ فیل افتادن هرچی دلشون میخاد بار میکنن بیشعورتر ...

دقیقا خودمم همین حالت بهم دست داد، انگار ازدواج یعنی نی نی

مطمینی مشکلی ندارین دوتاتون؟ باردار شدن گاهی راحته گاهی پدر ادم در میاد 😖 حتی گاهی هردوتا سالم هس ...

من چکاب دادم مشکلی نبوده

ولی همسرم و نمیدونم

آخه اصلا آمادگیشو نداریم

خدایی اکثرشون بیشعور و بی سوادن  2 ساله عفونت قارچی برگشت پذیر دارم 4-5تا متخصص زنان عوض کردم ...

اره دقیقا بحرف ادم گوش نمیدن

واسه عفونت قارچی لاکتوفم بخور

کپسول خیلی خوبیه.حتما تو یخچال نگه دار.واسه اینکه دوباره عفونت نگیری هفته ای یکی دوتا بخور.بعداز بهبودی

2706