2737
2734
عنوان

می‌خوام به شوهرم بگم یا اخلاقتو درست کن یا من میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 36 پست

بگو فلانی به خدا قراره یبار زندگی کنیم شاید فردایی اصلا نباشه بیا خوش باشیم حیف عمرمون که لذت نمیبریم .ظهر منتظرت هستم بی صبرانه 

بعدم که اومد تا در و باز کرد برو تو بغلش و دیگه حرفی از گذسته نزن 

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیام خوب نیست-احساست رو منتقل نمیکنه-رودررو بگو-نگو میرم خونه بابام-یه چیزدیگه بگو-مشکل هیشکی اینجا ...

می‌دونم حل نمیشه  ولی خیلی سخته دو نفر تو خونه باهم قهر باشن دیگه دارم دق میکنم من طاقت ندارم ولی اون دلش از سنگه انگار

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
چه امضات باحاله الان اسم من مائده اس همسرم علیرضا عروسی مون نزدیکه شعرش چی میشه؟

بیا خصوصی

اسماتون و اسم شهرتون و تاریخ عروسینو بگو

قول بدی شرطامو عمل کنی، برات شعر میگم

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2728
بگو فلانی به خدا قراره یبار زندگی کنیم شاید فردایی اصلا نباشه بیا خوش باشیم حیف عمرمون که لذت نمیبری ...

اصلا نمیتونم این کارو کنم اونم همینو میخواد

از بس این کارارو کردم عادت شده واسش

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
می‌دونم حل نمیشه  ولی خیلی سخته دو نفر تو خونه باهم قهر باشن دیگه دارم دق میکنم من طاقت ندارم و ...

ببین من تو نزدیکانم آدم قهری دارم- اسپند دود کن-از تکه ای کفی کفش همسرت بنداز تو اسپند بسوزه-ببین انرژی بد وارد خونه ادم میشه اینجوری میشه

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹
به هر حال مشکلی وجود داره مگه بیکاره که الکی دعوا بندازه و... شما سر در نمیاری به مشاور و روانشناس م ...

خودمم دقیقا به این فکرم .چون واقعا نمی‌دونم مشکل از کجاست 

من چند باری بهش گفتم خیلی اذیتم می‌کنی می‌خوام برم ده روز خونه مامانم نبینمت 

میگم نکنه ازین باشه 

2740
ببین من تو نزدیکانم آدم قهری دارم- اسپند دود کن-از تکه ای کفی کفش همسرت بنداز تو اسپند بسوزه-ببین ان ...

واقعا تاثیر داره ؟

اصلا نمیتونم این کارو کنم اونم همینو میخواد از بس این کارارو کردم عادت شده واسش

این کارا یبار جواب میده اگر عادتش دادی دیگه خوب نیست پس یه کاری نکن دعوا راه بیفته یا قهر اتفاق بیفته مگر در اصول مهم زندگی. .سر چیزای کم اهمیت حساس نباشید

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی
می‌دونم حل نمیشه  ولی خیلی سخته دو نفر تو خونه باهم قهر باشن دیگه دارم دق میکنم من طاقت ندارم و ...

اخه چجوری قهره؟؟ ینی هیچ حرفی نمیزنه؟ پیشش نمیخوابی؟غذا نمیخورید باهم؟؟ اخه مگه میشه😩😩

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
خودمم دقیقا به این فکرم .چون واقعا نمی‌دونم مشکل از کجاست  من چند باری بهش گفتم خیلی اذیتم می‌ ...

عزیزم من که اینجا نمیتونم قضاوت کنم یا تشخیص بدم شما به روانشناس خوب مراجعه کنید تا رودررو مسئله رو بررسی کنه مثل این میمونه که بیاید بگید سر دلم درد میکنه قرص بخورم یا نه خب حتما ما نمیتونیم تو این حالت جواب بدیم اما یه پزشک شما رو معاینه میکنه رنگ و رخ شما رو میبینه عکسبرداری و آزمایش تا تشخیص و درمان

هر دردی هم بی علت نیست با کارای خودسرانه کار و بدتر نکن

اخه چجوری قهره؟؟ ینی هیچ حرفی نمیزنه؟ پیشش نمیخوابی؟غذا نمیخورید باهم؟؟ اخه مگه میشه😩😩

آره چرا نمیشه تاپیک قبلیمو بخونی متوجه میشی

من نرد هستم بخدا یه بار با زنم حرفم شد خب ما مردا که اخلاقمون دستتون درست همینجمله سر کر کار خانم استاتر رو زن منم گفت شما میدونید ما مردها هیچ موقع کم نمیاریم گفتن خب برو خانمهاما دیدیم پرو پرو داره میره افتادیم به التماس بابا ما یه غلطی کردیمو اخرش گفتم یه کاری کن ناهارو درست کن بعد برو هیچی نهارو درست کرد چون عادت داره بعد ناهار بخوابه گرفت خوابیدو بعد یادش رفت