2737
2739
عنوان

می‌خوام به شوهرم بگم یا اخلاقتو درست کن یا من میرم

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 36 پست
عزیزم من که اینجا نمیتونم قضاوت کنم یا تشخیص بدم شما به روانشناس خوب مراجعه کنید تا رودررو مسئله رو ...

باشه ممنون عزیز

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
من نرد هستم بخدا یه بار با زنم حرفم شد خب ما مردا که اخلاقمون دستتون درست همینجمله سر کر کار خانم اس ...

درست متوجه نشدم 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
می‌دونم حل نمیشه  ولی خیلی سخته دو نفر تو خونه باهم قهر باشن دیگه دارم دق میکنم من طاقت ندارم و ...

کاملا درکت میکنم

شوهرمنم عین ماله شماست

اون تاپیک اخریتو بسته بودی نشد نظر بدم

کاملا درکت میکنم شوهرمنم عین ماله شماست اون تاپیک اخریتو بسته بودی نشد نظر بدم

بعضیا میان چرت و پرت میبنویسن دیگه اعصابم بدتر خورد شد بستمش

چرا مردا اینجوری شدن هر زنی همین حرفو میزنه